Jump to content

Чат


poroinik

Recommended Posts

Сетих се, че си нямаме тема за раздумка и всякакви общи приказки та реших да създам тази за целта...

 

В момента гледам това клипче -

 

В Русия наистина ли толкова талибански карат? Пияни ли карат та са толкова... луди/прости... не нам как да ги определя? И трето - защо си слагат камери по колите да снимат движението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камери си слагат заради пешеходци, които им се хвърлят пред колите за да им искат пари. Също така си хвърлят таблети и смартфони поради същата причина. Имаше видео за илюстрация, ще го постна като го намеря.

 

UP: Ето го и материала по темата:

 

http://div.bg/Забавн...2_i.229161.html

Редактирано от leomm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам камери слагат и заради безкрайно корумпираните полицаи (ако тук си мислим, че знаем какво е корупция - е то там са я създали). Често ги спират и изнудват за несъществуващи нарушения, с камерата могат да се защитят какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах клипчето, което Leomm постна, си личи че това с "жертвата пешеходец" е добре обмислен бизнес в Русия. Чувал съм, че и тук са ставали такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Някой забеляза ли кога цената на Ц10 се качи с 1000 лв? Гледам, че вече лизинга е 15990, а кеш е 16990... На greatwall.bg бутона за цените не е активен... Явно в момента правят промени по сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И продължава нищо да не се споменава за ESP и 4 въздушни възглавници. CVT го има в легендата, но го няма в опциите. Интересна стратегия за борба с новото Сандеро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Стийда няма много какво да се продава и затова се е качила цената. До колкото знам (информацията ми е преди време) са внесени 500 пикапа от Италия и са на по-висока цена, но са предварително запазени. Следващите които ще са от Китай май пак ще са на малко по-ниска цена. Вече за излизащите от нашия завод не мога да кажа.

Редактирано от Ванката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steeda като гледам за ниво One 4x2 цената е с 2.5 хил. по-висока, а за 4x4 пак ниво One е с 4 хил. по-висока. Доста странна политика, явно целят да отдръпнат бъдещите клиенти. С Волакса също е адски глупаво да увеличават цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото видяхте ли новото Ssang Yong Korando http://www.korando.bg/index.html? Има го изложено в София пред Фантастико Драгалевци - доста е красиво. Идва малко по-солено от очакваното за H6, но пък е налично в магазина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано никога не ми е харесвал дизайна на тези автомобили. Не са лоши със сигурност. Даже те първи пуснаха фабричната газова уредба с гаранция, ако не се лъжа.

И са новатори в купуването на кола с ваучер от колективните сайтове. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А видя ли коледните отстъпки на другите модели на санг йонг :-) . 60% за actyon, останалите по 30-40-50%... Не се шегуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има цени и очаквани дати. Всичките са обявени с Great Wall Leasing.

 

Voleex C10: 15 990 лв / сега / увеличена с 1000 лв

Steed 5: 26 990 лв / сега / :huh:

Hover H5: 28 990 / 05.2013/???

Hover H6: 36 990/ 08.2013

Voleex C30: 20 290/ 05.2013

 

За C20 нищо не пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за С20 няма да се произвежда и продава за сега у нас,защото си е един малък С30. А това,че са вдигнали цената на Волекса е много лошо,ако я намалят ще залеят пазара и няма да има кой да ги бие по продажби :) аз лично не го удобравям това с увеличаването на цената.

Редактирано от Niki-25
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C20 като го гледах на изложението във Варна ми изглежда повече като C10 леко повдигнат, шибидах и релси на тавана. Не се загледах по-подробно но не забелязах нещо по-различно. И стоя шибидах тавана като че ли става по-дебел и като седна вътре главата ми опира в тавана (свалена седалка и нормално спусната назад облегалка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ехеее, Емо искаш ти...Вчера във фейсбука четох:"Децата са цветята на живота, еее аз раздавам семена".Цветар не ти ли се става?Двечки си направил, а още?

Хахахахахах :wav:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти се смея, ти си фен на офроуда виж автомобила с най добра проходимоста Газ - 66 виетнамка с нея съм форсирал Тунджа от движение.. Виж и БТР-60ПБ  с него съм форсирал Марица  при село Надежден местноста е Костов връх... а за черни и планински пътища изобщо не съм ги помнил.БТР-а е на независимо торсионно окачване- познай как вози и кой задължително бе на люка. Тва язовири и рекички и байри и не ми ги хвали. ООО аз си имах и  БТР 50 Пу.верижен змей с половин танков двигател по добър от МТ-ЛБ.Като кътен зъб вадеше закъсалите автомобили... За това вчера ти казах , аз съм обръгнал на тема оуфффроуд. важно е да си вършим работата. Ето за мен УАЗ-469 е наследник на ДЖЕЕР и ВИЛИС- разкошен е . Виждал съм два вързани с въжета да дърпат трети на леда и да го издърпат.Сега Хувъра го оприличавам на УАЗ само че луксозен- с климатронис и меки седалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маитап бе Уили..Опасен си...много си ми скитал..Бравооооооооо :hello2:

 

Ето ти нещо сежо ..... 

Редактирано от emorodev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО ЗНАМ ТЕ АЗ МАЙТАПЧИЯТА..Ето това е УАЗ, а да ти кажа за първообраза му ГАЗ-69-/текезесарка/: така  е известна  у нас тя си е точно  Вилис  от войната. и има 3 скорости...Стига Емо повече на срещата- стави и колена ме болят от тия младежки- лейтенантски щуротии. ама поне знахме, за какво служим.Нали знаеш военния виц-"Кои аз ли, ей сега ще надскоча сградата".Колко сгради съм надскачал..... :wav: и нали съм бил командир на хора и за това тая мексиканска връзка ми е най- на сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...