Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
nmnikolov

Мнение за бензиностанции Газпром

Recommended Posts

Колеги, напоследък от колеги и познати чух добри отзиви за горивата на бензиностанции Газпром. Понеже на 1км. от нас има такава бензиностанция реших да заредя от тях газ. Издават клубна карта при покупка на каквото и да е от тях на стойност над 50лв. При плащането освен, че ми дадоха клубна карта, с нея веднага ми отчетоха и отстъпка. За газ тя е 7ст. и платих 0.96 ст./л. Някой от вас зареждал ли е от тази верига бензиностанции, какви са отзивите му, какви мнения е чувал за тях?

Успях да намеря в интернет информация, че зареждат бензиностанциите си в България с говиро от тяхна рафинерия в Сърбия, която са модернизирали наскоро след закупуването на NIS Сърбия.

Редактирано от nmnikolov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждал съм на същата за която говориш, както и след Благоевград .... и на Долни Богров .... и май има и други но не си спомням в момента. Вървенето е по-добро от на ЕКО и определено си заслужава. Още като отвориха ти дават талонче за отстъпка и явно най-после са пуснали клиентски карти. 

Динамика има и разхода, е една идея надолу но не разполагам с конкретни цифри.

Газта и горивата са им внос от Сърбия. Питах бензиностанция в Дружба (Тази преди Митвас) и така ми казаха.

Като цяло изкупиха зле работещи или въобще не работещи бензиностанции. 

Бензин не си спомням да съм зареждал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензина е хубав, аз от там зареждам. Последния път с отстъпката ми легна на 2.17 литъра. Вървежа е добър, както и разхода.

Че и десертче с минерална водичка ми дадоха

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждал съм. Разлика не правя между бензиностанциите. Така че гледам цената...

Но в тази връзка - голям кеф ми стана, когато вчера след изминати 480 км(300 градско) заредих догоре газ за 40 лв :) За пръв път левчетата бяха по-малко от литрите (97 ст/л) :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също зареждам от там в Дружба и съм много доволен,също имам карти за отстъпка.Сега ще ходя до Пампорово и ще кажа разхода с 4 човека и багаж,но това с Тойтата :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм зареждал нафта от там,съвсем нормално ,нямам забележки.Газ не съм зареждал,защото нямам наблизо такава бензиностанция !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заредих газ на бензиностанция на въпросната марка в гр.Варна и не съм доволен от вървежа на автомобила,като спънат кон е и също така даде по голям разход.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в темата Hover H6 1.5t споделих , че все още тествам на коя бензиностанция най-много ще ми хареса газта . В момента карам с газ заредена от Газпром ( обект в кв.Смирненски - до прелеза, в Пловдив). Хич не съм доволен от качеството. Колата не иска да върви, а и на свободна ми играят оборотите. За този същият обект един колега ми сподели, че веднъж заредил нафта и колата му умряла.
Имам още едно мое лично наблюдение от бензиностанция Газпром с предната ми кола ( мазда 6 дизел) - бях заредил дизел на обекта им на бул Христо Ботев (Пловдив). Малко по-мудна беше колата, а и  даде по-висок разход с повече от литър на 100км(измерено по маршрут, който пътувам поне 2 пъти месечно) .

Още след тази случка я бях зачеркнал от списъка с бензиностанции , от които да зареждам, но бях чул уж добри отзиви за газта им. Определено си я връщам в черният ми списък с бензиностанции.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм доволен от качеството на газта - мъка. Зареждане (08 октомври 2016) Газпром Пловдив - Кукленско шосе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам на Лукойл с карта на превозвачите с отстъпка в събота и неделя 10 ст и съм доволен...не за реклама просто си казвам мнението!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя още едно мнение за Газпром. Напоследък зареждам от тяхната бензиностанция, която се намира до кръговото на Пазарджишко шосе. Вече може би над 10 зареждания имам(става въпрос само за газ) - не виждам някаква разлика спрямо Лукойл или Еко ( и двете бензиностанции , от които редовно зареждах и бях доволен, се намират на Пещерско шосе). Имам чип и ми правят 10ст отстъпка на литър, което прави цената много изгодна. Разликата в качеството на газта м/у тази на Пазаржишко и Газпром-а до Кауфланд( на Пещерско от предното ми мнение) е огромна. Явно като е франчайс на една и съща верига горивото може да бъде коренно различно 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване