Jump to content

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)


feikot

Recommended Posts

Вчера като пътувах за София,в автомивката зад Шел,един сив,чисто нов Стийд,получаваше своята баня.

 

Мернах го в последния момент и го разпознах веднага,по "снимката" която направих с очите си,ми изглеждаше доста добре,едър,масивен и лъскав.

 

Ако някой познава собственика и той има желание да пише тук,ще го помоля да го подкани,защото имаме собственици на Волекс,на Хувър,ама още на Стийд няма ме тук.

 

Редакция от admin:

Реших да преместя темата в общи - който е видял някоя от колите на марката някъде - нека пише тук! Препоръча се офтопика да се ограничи и се препоръчва да се пускат постове със снимка. Ако видите Great Wall автомобил на някой паркинг или попаднал в задръстването - щраквайте с телефон или каквото носите, ще се получи интересно, поне следващите няколко месеца, докато не започнат колите с емблемата да се забелязват почти ежедневно по улиците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема - видях черен H3 вчера на бул. Пирин във Варна, посока ул. Битоля. Дано и той намери форума и пише, че ми е много интересно. Планирам да си взема h5, като тръгне производството у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторник пред митницата в София до централна гара видях Hover H5, син металик да се движи по улица Козлудуй. Точно на 200м от там е централата на Литекс Моторс и може и колата да е тестова или на някой от Литекс. Иначе прикачам една снимка направена вчера преди един концерт с телефона. Ще дават подарък Steed на някой от закупилите билети за Мото шоуто, което ще правят в новата спортна зала в София (каскади с мотори). Така или иначе бях взел билет за шоуто и много се изненадах като видях надписа. Сега съм един от няколкото хиляди с шанс за пикап, пожелайте ми късмет (ако има други, които ще ходят на шоуто, могат да пишат) :P

IMG_20111110_202546.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга пред митницата видях :

Черен Н5 (може и тъмно син да е бил...)

Бял Стийд със старата предница-в сряда.

 

ПС Навит съм за въпросното шоу,може да измислим нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера,2 сиви Хувъра и един черен.Това пак там,пред митницата,даже единия,не знам защо,се караше по плаца на централна гара.Стори ми се,че стоповете отзад са диодни ? Горната им част... Или се бъркам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен Иво. Аз сьм пьрвият горд собственик на стеед в бг. Този които е видял колегата

зад шела на мивката е моят.Стееда засега е направо супер!!! Ако ниакои има вьпроси да пита.

Редактирано от Bogdanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Иво и добре дошъл в този форум :)

Много бих се радвал ако пуснеш отделна тема, в която да се похвалиш за пикапа, да кажеш малко повече за него (какво оборудване е, от колко време го караш, какви са ти впечатленията и защо го купи). Освен това тук много обичаме снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде- Варна до стадион "Спартак"

Кога- днес на обяд:

 

Снимките не мога нещо да ги кача. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна.

Редактирано от rintinty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пускаш отговор, ако използваш полето "бърз отговор" под темата - цъкни на копчето долу в дясно "Още опции". На новия екран, който ще ти се отвори има "прикачи файл" отдолу. Можеш да прикачиш поне няколко снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това Н5 видях:

post-3721-0-11971000-1322342954_thumb.jpg

post-3721-0-24016300-1322342967_thumb.jpg

 

и снимки на паркираните пред магазина във Варна:

 

post-3721-0-27731900-1322343044_thumb.jpg

post-3721-0-94993900-1322343053_thumb.jpg

 

Вътре имаше още един Волекс в тъмно син цвят, черен пикап и един бял Н5.

 

rtasev,

 

Честито за новото возило и безаварийно шофиране!

 

 

Редактирано от rintinty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за снимките!

Вече водиш класацията за най-много щракнати " Уол-ита" ;)

Само да не вкараме собствениците в беля понеже номерата им се виждат доста ясно!

Може би не е лошо да се скриват номерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях ц10 на румънското посолство.Интересното е че беше като , а може би същия като спортния експонат на лятното изложение в София.Уникално изглеждаше на пътя и с тия джанти ,просто уникално.За жалост не успях да я снимам.

 

http://www.google.bg/imgres?q=great+wall+c10&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1024&bih=549&tbm=isch&tbnid=zt1nyn6l9bMjAM:&imgrefurl=http://7heplace.com/news/2155/&docid=X1CHDqR-Ad98_M&imgurl=http://7heplace.com/wp-content/uploads/2011/11/7he-place-volex-c10-sport.jpg&w=640&h=427&ei=v-fcTpfPOtTQ4QTihZmICw&zoom=1&iact=hc&vpx=708&vpy=185&dur=574&hovh=183&hovw=275&tx=160&ty=105&sig=105374986113010581007&page=5&tbnh=135&tbnw=203&start=39&ndsp=8&ved=1t:429,r:3,s:39

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега съобщи туку що за небесно син Voleex C10, който е бил помлян отзад от стара Вектра на Симеоновско шосе в София - малко преди околовръстното. Оказа се, че това е служебната кола във фирмата, където моя близка роднина работи (и я кара, не и по време на катастрофата де) :( Не е имало пострадали.

 

Иначе днес в София на пресечката на Евлоги Георгиев и Драган Цанков се разминахме с новичък Hover :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

много ги карат вече.

миналата седмица видях черен Н5 на борис 3 и житница

вчера видях Волеекс в овча купел. черен би бърз :)

днес видях сив Steed да влиза в мол софия

Редактирано от Fitibaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тестовете по празниците явно се правят с пълна сила. Снимката е направена в близост до мола CCS / хотел Хемус в София, около 19 часа вечерта. Иначе да, вече виждам по някой Great Wall почти всеки ден - и джипове и пикапи и Волекси.

IMG_20111228_185746.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Чудя се колко ли коли са продали до сега :sign4: ако някой знае нека пише, от време на време за продадените бройки!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...