Jump to content

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)


feikot

Recommended Posts

Днес около 17ч близо до Малките пет кьошета в София видях оранжев Волиикс със софийска рег. ..5149.. повъртях се малко да видя собственика за да го поразпитам , но на тоя студ не го дочаках .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая тема вече е безсмислена - аз всеки ден виждам - в Търново има няколко продадени пикапа

А скоро видях че при Венци има доставени 10-ина по някаква поръчка, така че скоро ще ги виждам по 5 пъти на ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да видите много - заповядайте в Безмитна зона Бургас - стотици нови автомобили чакат своите собственици. Преди да взема моя, ходих там да си избера цвят - Волекс,Стийдове и Хувъри....по 100-тина от модел, и цялата гама цветове !

post-5233-0-09056100-1326662823_thumb.jpg

post-5233-0-77729200-1326662824_thumb.jpg

post-5233-0-32244000-1326662827_thumb.jpg

post-5233-0-61597800-1326662878_thumb.jpg

post-5233-0-60693700-1326662880_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,труден въпрос, колко да са продадени....в Бургас моят е 2, а този дилър е продал 4 джипа, 3 пикапа и мисля 5-6 Волекса.....проблема е в нашето недоверие (може би основателно за нещо ново и непознато), че щом е китайско, на втория месец ще го хвърлим. Да така е, но ако става дума за стока от магазини "всичко по 1 лев". А тази определено не е от тях. Искам да ви кажа, ако имате възможност разгледайте автомобилите на Great Wall - може да се окаже ,че са много прилични коли по нашия джоб. Естествено ако не сте отделили 100 000 - 150 000 лв. за кола - тогава ще ви посоча друг магазин :icon_cyclops_ani: . В края на краищата, аз реших - защо да не карам нова гаранционна кола 5 год. и да не мисля за ремонти, а да купя някое дайре за 8 - 10000 лв, което в Италия примерно е на 290 000 км , а като дойде в България е вече на 112 000 км :huh:

Това поне го видях с очите си. Иначе са с модерното "нов внос"......ама нов внос не е нова кола ! Та бях решил да хвърля около 8 000 лева за кола и ги хвърлих за лизинга на нов Hover5 - и не съжалявам. Като помисли човек - 500 лв лизинг на месец не е сума която да е космическа - особено когато е на фирма - връщаш си ДДС (6000) лева, фактури за всички разходи, и като си продадеш старата кола за 4-5 хил.лв.....и какво излиза - за 20-22 000 лева караш нов гаранционен джип. Да не говорим за Волекса, който е 16000 лв - ами по нищо не се различава от колите в този клас на пазара, освен по цената. Днес разглеждах Тойота Версо - ако си мисли някой ,че пластмасите са различни от тези на Great Wall - жестоко се лъже !Тенденцията в цял свят е поевтиняване на материалите и съответно цената на автомобилите. А който иска скъпа кола - има Ролс Ройс,Бугати,бентли,Ферари....да не ги изреждам. Надявам се България да е направила този път правилния избор на база опита ни с Москвич Алеко или Ровър, защото няма по-добре една страна да има собствено автомобилостроене, а не само внос.

Препоръчвам на всички които се колебаят, да намерят начин да разгледат и покарат колите на Great Wall - сигурен съм,че ще се изненадат приятно !

А за тези които се интересуват ще споделям мнение и снимки си от моя Hover 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега той дилъра и на мен ми каза че съм 2рия ховър който е продал, ако не е тайна на коя дата го получи, аз на 27 декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега той дилъра и на мен ми каза че съм 2рия ховър който е продал, ако не е тайна на коя дата го получи, аз на 27 декември.

....аз на 12.01.12 - моят договор за покупката е с номер 003. Онзи ден говорих с него,каза че 8 са продадени....

[

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз най-после да видя ГУ в Пловдив:) Днес видях един Стийд , зеленикав на цвят, а от багажното му се виждаха чували, т.е. беше натоварен:) Изглеждаше страхотно! Дано все по-често да се разминаваме с тях:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Днес с колелцето бял Волекс със стандартна решетка над Борисова Градина, зад старото Кино Изток в София - минах покрай него с колелцето. Случайно да е някой от нашите потребители? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път за Банско, след Белово, се разминах с черен Ховър, а след около 20 км видях и един Стийд.

Понеже са ми първите на живо - и аз взимам участие в темата.

 

П.П. Всъщност сега се замислих и се сетих, че за пръв път на живо видях Ховър на живо през януари 2011. Бяха три или четири пред офис на Литекс Комерс в София (уличките около болница Лозенец)

...но тогава все още форумът не съществуваше B)

Редактирано от Migel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте Колеги,

 

Аз не карам GreatWall, но с интерес следя форума. :)

 

Вчера видях тази красавица в кв. Борово и реших да я снимам:

 

ако някой си я познае ... да му е честита

 

http://picbg.net/img.php?file=11b836b93160b3b5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

Аз не карам GreatWall, но с интерес следя форума. :)

 

Вчера видях тази красавица в кв. Борово и реших да я снимам:

 

ако някой си я познае ... да му е честита

 

http://picbg.net/img...6b93160b3b5.jpg

Благодаря. Колата е супер :icon_rr::laughing4:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах да виждам все повече коли Great Wall в София. Дори имам чувството, че в блоковете около моя има един червен Волекс със спортна решетка (Дружба 2 4-та част).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката, която качвам не съм я правил аз, нито е правена в България. Правена е в ШВЕЦИЯ !!! Просто докато се ровех в интернет съвсем случайно попаднах на нея и я пускам за ГМ феновете и тези с Ц10 специално :hello2: . Номера на колата също не е шведски, а някакъв по-странен, но нямам и никаква идея какъв е. Прилича малко на старите белгийски?

 

П.С Модератора ако сметне за добре може да премести поста другаде, май няма тема за снимки от други държави.

post-3860-0-69966700-1334505065_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес, до стадиона на ЦСКА - полицейски Ховър. Щях да го снимам, ама 5 полицая си пиеха кафето на капака му.

 

Това е хубава новина, значи все пак има шанс държавата да подкрепи завода си като прави поръчки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...