Jump to content

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)


feikot

Recommended Posts

Да сребрист беше. Дали знаеш дали има промени по педали , волани и др. Щот аз съм се учил на една ладичка дет ми протри 2 чифта чистонови дънки защото волана и ми опираше в краката.Щех да се искефя да се уча на по голяма кола.

Редактирано от Niki.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сребрист беше. Дали знаеш дали има промени по педали , волани и др. Щот аз съм се учил на една ладичка дет ми протри 2 чифта чистонови дънки защото волана и ми опираше в краката.Щех да се искефя да се уча на по голяма кола.

Сивия учебен Ховър е оборудван по всички изисквания за извършване на учебна дейност - педали, огледала, табели и т.н.

Самия собственик е страхотен човек и с удоволствие бих го препоръчал на всеки, който има нужда от шофьорски курсове. Ако някой има интерес, мога да му дам координати на ЛС, за да не изглежда като реклама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивия учебен Ховър е оборудван по всички изисквания за извършване на учебна дейност - педали, огледала, табели и т.н.

Самия собственик е страхотен човек и с удоволствие бих го препоръчал на всеки, който има нужда от шофьорски курсове. Ако някой има интерес, мога да му дам координати на ЛС, за да не изглежда като реклама...

За да разсея всякакви съмнения Бойко ли се казва човека? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица форумът се разгоря със страшна сила! :hello2: По едно време сякаш едва тлееше, но сега...мненията валят ли валят..., е не всички са +, но то тук му е мястото да се говори за проблеми, а не само да се тръбят фанфари.

И сякаш началото даде колегата gss с учебният Волекс.

Та като видях поста му се сетих, че преди около две седмици......

..... спирам на паркинга пред Бриколаж (до автогара Родопи) в Пловдив, започвам с досадното събиране на телефони, портфейли, ключове и др. дреболии преди да изляза от колата. Слизам, правя 4-5 крачки и какво да видя - оранжев учебен Волекс.

 

Щракам с телефона и си викам после ще видя във форума gss ли е или не е. Но пък почти сигурен бях, че е той едва ли ще има два учебни Волекса в Пловдив.

Искам да кажа, че това си беше чиста случайност, а не плод на преднамерени действия :rolleyes:

Привет на gss и пожелание проблемите с колата му да спрат до тук, и от тук нататък само доволни курсисти и курсистки.

post-715-0-88950600-1349808704_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви споделя опита си, от други форуми, в които имаше подобни теми, не всеки иска, и не на всеки му е приятно, да бъде отразен в нета, с дата и час, къде е бил...

Поводи да не желае това....най-различни, форумите са достъпни за всички и..... издънки дебнат отвсякъде...както се казва. :)

Таа..хубаво, водени от еуфорията споделяте, ама имайте и едно на ум. ;)

Редактирано от viggen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за споделения опит! :)

Както се вижда в моят коментар нито има фиксиран ден, нито час още по-малко дата. Т.е. взел съм тези неща в предвид още когато съм писал. Мястото е пред магазин, в който може да бъдеш по всяко време без да има нещо съмнително.

Забравил си да напишеш за скриване на номерът на колата, което също е важно!

В случая не съм скрил номерът, защото самият собственик го е публикувал месеци по-рано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Волексите явно се въдят, като гъби след дъжд. :)

За два дена по маршрута Русе - Поморие - Русе видах поне десетина (загубих им броя), повечето в движение, не успях да ги снимам, имаше доста служебни, с някакви рекламни надписи по тях, някакъв СОТ.

 

Успях да щракна един със спортна маска във Варна:

 

21mrdk5.jpg

 

и един с багажник в Поморие:

 

mlko6w.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях Great Wall h3 CUV маслено зелен (много хубав цвят).Много добре изглежда машината, доста по-добре от черните които съм виждал.

Мислех си че ние с новите H5 сме ентусиасти и търсачи на силни усещания,но шапка им свалям на хората дето си купуват втора употреба без никаква гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В Казанлък пък има 2 Стийда,бели,единия на ВИК другия частен и което ми направи впечатление е,че частния е със сиво дъно...праговете,долната част на броните и калниците бяха сиви.Много го отваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Е и аз така на паркинга на Бриколаж в Благоевград, псувах китайците, че не ми работи централното, докато моя щракаше през две коли в дясно :)

Сам си се смях след това, ама никой не ме видя (може би)

Редактирано от rtasev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, пред Фантастико в София, Драгалевци - бял полицейски Voleex. Полицаите гледаха лошо, явно изнервени покрай дежурствата по празниците. Та ми беше неудобно да снимам. За пръв път честно казано виждам полицейски Voleex - Hover-ите се мяркат доста по-често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Малко да вдигна темата. В понеделник - на бензиностанция Shell на Околовръстния Път в София (след Симеоновско Шосе, в посока Перник), видях спрях автовоз с 6-7-8 нови Steed-а. Чудя се дали са от първите произведени у нас, или последния внос :) Не снимах, защото карах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

admin, ще можем да видим БГ пикапи съвсем скоро. 

Сега като приключи кампанията на Литекс за тест-драйв на пикапа и спечелилите 2-ва почивни дни с пълен резервоар гориво, към наградата ще бъдат поканени в завода на слизането от конвейера на първите БГ бройки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Трябва да си направим някакви лепенки....нещо, по което да се познаваме. Фиат и Алфа форумите имат страхотни такива. Да почна ли да мисля нещо по въпроса. Само че ко да пиша.....адреса на форума. И някой ник, може би. Или емблема.

 

Да си пуснем ли една тема отделна за "Стикери"...??

Редактирано от yavorphoto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...