Jump to content

"Видях Great Wall" - къде и кога? Ако може и снимка :)


feikot

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Днес в Козлодуй видях един Стиид облепен с лепенки "ВиК Враца". Козлодуйското ВиК е към врачанското - държавно предприятие. Явно са купили повече, не е само един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес като пътувах към Експоцентъра в София за изложението на Ауто Билд и Тунинг.бг видях по Цариградско да минава цял автовоз пълен със Стийдове.Всички в един цвят-сив металик.За съжаление снимка не успях да направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На 11.06.2012 София, кв. Редута, червен C10 със спортна решетка и... решетка и товарен отсек отзад - явно вече и фирми си ги взимат като алтернативи на Peugeot 206/ Opel Corsa/Ford Fiesta и тем подобни пригодени двуместни работни коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да повдигнем малко темата :)

Не е първия Грейт Уол който виждам, но е първият не произведен на местна земя. Моделът е Deer CC1022SY. Ако си го познае стопанина и му е на сърце - нека сподели, кога и откъде се е сдобил с машината.

DSC01142.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам Стийдове всеки ден,защото имам трима познати които имат такива и постоянно се разминаваме.Волекси в Силистра не съм виждал,а Хувъри има 2-3 единия от които е от по-старите. :wav:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апък в Русе съм виждал един джип Great Wall с дипломатически номер. Предполагам, че е на руското консулство, ама все не сварвам да го фотографирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на паркинга на Топлофикация в София, ж.к "Борово", ул. "Ястребец" видях паркирани 3 бр. бели GreatWall - 2 Voleex и 1 Steed. Явно вече се ползват доста за служебни коли.

Редактирано от johnnie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като бях в Банско покрай 6 септември видях Ховър-а на rtasev паркиран до спортния магазин от неговите снимки. Всъщност едната вечер видях само Ховър-а и комбинацията от колата, и магазина ми се сториха познати. А на другия ден минавайки пак по същата улица видях как самият rtasev паркира на същото място колата и после изскача от вътре с бодра крачка :hello2: . Разбира се точно в този момент не бях сигурен, че е той и не можех да го спра и да го разпитам, но имах усещането, че съчетанието от колата, магазинът и човекът с шапката вече съм ги виждал във форума...

И тази вечер докато си ровичках в carspending ми изкочи неговия профил с неговата снимка как наднича от Ховър-а.

И така rtasev .... I got you! :occasion14: ........а пък ако не съм прав ме поправете

 

П.П. Обявявам лова на Великите Уоли-та от форума за открит :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на околовръстното в София около кв. Горубляне засякох интересен Steed - черен, с бял hard-top и с лебедка. Да се чувства поздравен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като бях в Банско покрай 6 септември видях Ховър-а на rtasev паркиран до спортния магазин от неговите снимки. Всъщност едната вечер видях само Ховър-а и комбинацията от колата, и магазина ми се сториха познати. А на другия ден минавайки пак по същата улица видях как самият rtasev паркира на същото място колата и после изскача от вътре с бодра крачка :hello2: . Разбира се точно в този момент не бях сигурен, че е той и не можех да го спра и да го разпитам, но имах усещането, че съчетанието от колата, магазинът и човекът с шапката вече съм ги виждал във форума...

И тази вечер докато си ровичках в carspending ми изкочи неговия профил с неговата снимка как наднича от Ховър-а.

И така rtasev .... I got you! :occasion14: ........а пък ако не съм прав ме поправете

 

П.П. Обявявам лова на Великите Уоли-та от форума за открит :lol:

 

Е хванахте ме :) Само че другия път да се обадиш да пийнем по една "бира", за да не се чувствам шпиониран ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин в София:

- бул. България, отбивката преди околовръстното - разминах се с сребърен Voleex C10 със спортна решетка

- после на Горубляне, по Самоковско Шосе се разминахме с оранжев Voleex C10 със спортна решетка

- накрая на стария път за Летището (след Брюксел) се разминахме с червен Voleex C10 с нормалната решетка - тестови с лепенки, колегата ми даде път за ляв завой, ПОЗДРАВИ И БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин в София:

- бул. България, отбивката преди околовръстното - разминах се с сребърен Voleex C10 със спортна решетка

- после на Горубляне, по Самоковско Шосе се разминахме с оранжев Voleex C10 със спортна решетка

- накрая на стария път за Летището (след Брюксел) се разминахме с червен Voleex C10 с нормалната решетка - тестови с лепенки, колегата ми даде път за ляв завой, ПОЗДРАВИ И БЛАГОДАРЯ!

Митко, то вече излиза че ако човек не види Грейт уол, карайки по улиците, ще е странно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от доста време се каня да споделя ,че видях учебен Hover Н5 ,мина пред мен докато говорех по телефона .Чак като подмина асимилирах какво видях,и ми стана интересно ,дали е модифициран с допълнителни педали и тн. но само видях табелката на покрива и изчезна зад завоя. Дано някой си го познае и да сподели как са го направили учебен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не е рядкост да видиш някой Грейт Уол. Или правят впечатление на хора които обръщат внимание и са любопитни за нещата от живота край себе си. Други просто не правят разлика между колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от доста време се каня да споделя ,че видях учебен Hover Н5 ,мина пред мен докато говорех по телефона .Чак като подмина асимилирах какво видях,и ми стана интересно ,дали е модифициран с допълнителни педали и тн. но само видях табелката на покрива и изчезна зад завоя. Дано някой си го познае и да сподели как са го направили учебен.

Колега в работата има сребрист Hover учебем. Най-много да е неговия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...