Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
admin

Първа среща на форума - София

Recommended Posts

Здравейте, мисля че наближава времето да организираме първата форумна среща и по моите (субективни) наблюдения, може би има най-много притежатели на такива коли в София. Така че искам да видя колко са желаещите за среща, кога и къде да се състои тя.

За другите градове, ще призова хората от дадените райони да помогнат да се организират срещи и там (при желание от страна на собствениците разбира се).

Първото място, което бих предложил е бензиностанция Еко, на бул. България, там има места за спиране (всеки вторник има Хонда срещи там). Час, 20:00. Дата - бих предложил следващия четвъртък, 14ти Юни.

Срещата ще се състои ако има поне 3-4ма човека желаещи. Мястото, датата и часа подлежат на промяна според вашите предложения! Нека само предложените места да са лесни за намиране, с място за паркиране на поне 10-20 автомобила за час-два (имаме за идея, че форума ще расте, а мястото ще стане официално за редовни месечни срещи).

Ако има съгласни, ще обявя събитието в шапката на форума :)

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята никак не е лоша , а и мястото и времето са добри! аз съм за!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда. Подобна идея сме обсъждали с yanko, но не се доразбрахме. Където кажете, аз идвам.

Редактирано от leomm

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

идеята е много добра и се надявам да стане, но за съжаление аз в четвъртък няма да съм в София. Ако има вариант за сряда ако ли не на другата сбирка. Иначе мястото и времето са подходящи според мен са първа среща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен с Волекса.

(жалко, че няма да можем да изпием по 2-3-4-5-6... бирички)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо да не можем? Който може да си вземе шофьор с него хаха

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават ли първоначално предложените ден, час и място за първа среща?

Ако да и аз съм там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, остават. Четвъртък, 20:00, бензиностанция ЕКО на бул. България, ето и карта:

https://maps.google.com/maps?q=42.680767,+23.308379&num=1&t=h&vpsrc=6&ie=UTF8&z=18&iwloc=A

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз потвърждавам, че ако утре след като закарам колата за смяна на карето и ми се обадят същия ден (според мен трябва да стане бързо) ще дойда и аз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ребята - не ме очаквайте, че излезна работа и ще трябва да се бачка тази вечер. Приятно прекарване и да пуснете някоя и друга снимка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да видим колко ще се съберем. Аз ще съм там 20:15, след малко тръгвам от офиса и имам 20 мин до там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Вие бяхте ли на първата среща?

Да се надяваме , че няма де е единствената. Ползотворна със стари и нови приятели. С нетърпение очаквам следващата. Дано тогава да се окажем още повече.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Вие бяхте ли на първата среща?

Да се надяваме , че няма де е единствената. Ползотворна със стари и нови приятели. С нетърпение очаквам следващата. Дано тогава да се окажем още повече.

Много добре казано, колега и както предложи да е някъде на зелено сред природата следващата среща :)

Хубаво е да се замислим и за национална среща, а и клуб да си организираме в скоро време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на нас "воаьорите" ще ни разкажете ли как протече Първата среща? :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата среща се проведе - вярно без много шум, но за мен по-важното беше, че всички потвърдили се постарахме да бъдем на линия!!

Редактирано от terminator

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И беше много интересно, да се запознаем с колегите. Както и да обменим впечатления и спомени за трепетите за избор на цвят и др. такива :)

Следващия път да дойдат повече хора.

Относно снимките, предполагам admin ще може да се включи.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките (с телефон са - колкото, толкова), които направих от първата среща. Май присъстваха само 4 GW автомобила, два Волекса и два Ховъра.Ще побързам да се захвана с организацията на по-редовни такива събития, пък да се събираме по поне една дузина хора, ще е супер :)

Искам да отбележа, че на снимки 4 и 5 съм снимал Hover с ГОЛЯМА газова уредба. Уви, на 2м от колата, газовата изобщо не се вижда. Ако се снима клекнал се вижда, но снимките лъжат - въобще не е толкова грозно/опасно или сериозно колкото изглежда от първоначалните снимки, с което май се съгласихме и с останалите. Тепърва до колкото разбрах на този джип ще се слага по-малката и дълга бутилка, така че според мен тя ще става напълно "невидима".

Стори ми се неприятен обаче проблема със забелващата се кожа на седалките. Надявам се гаранционно да бъде претапицирана в даден момент.

IMG_20120614_202148.jpg

IMG_20120614_202154.jpg

IMG_20120614_202221.jpg

IMG_20120614_202412.jpg

IMG_20120614_202417.jpg

IMG_20120614_202444.jpg

• Upvote 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимките (с телефон са - колкото, толкова), които направих от първата среща. Май присъстваха само 4 GW автомобила, два Волекса и два Ховъра.Ще побързам да се захвана с организацията на по-редовни такива събития, пък да се събираме по поне една дузина хора, ще е супер :)..........

.... а собствениците бяха на 3 Ховъра и 2 Волекса

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще гледам за другия път да се освободя,че сега чаках до последно да видя какво ще се случи преди да пиша ,че ще дойда. И добре че не ви излъгах, освободих се от бачкане чак в 23:30!! Но другия път ще гледам да се весна и аз на сбирката!! Да ви покажа как си ужулих боядисаните джанти,ако не ги оправя до тогава!! :rolleyes: Така ,че казвайте за кога е другия път, може верно да е на зелено примерно събота или неделя,ако има повчече свободни хора тогава ако не и през седмицата става!! :)

Редактирано от Niki.A.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще измисля и аз нещо по въпроса за идването да се събереме повечко и най вече да се запознаеме!!! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване