Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
admin

Месечна среща София - всеки първи четвъртък от месеца, 20:00 - до хотел Плиска (Мис Каприз)

Recommended Posts

Това "след 20:00 часа" е много общо понятие. :) Не е ли по-добре да се фиксира час? :) Няма ли да се направи някаква организация да се съберем някъде извън София за цял ден или два да покараме на някоя писта, както е BMW събора на Калояново или сме малко още?

Редактирано от Говедо
Шльокавица и правопис

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е с определен час: 20:00. Някои може да дойде по-рано, друг по късно. Това към което се стреми около 20 часа да сме там. Дошлите по-късно няма да бъдат върнати. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме да се видим на 13ти от 20:00, обикновено седим поне до 22:00. Като казваме "около 20:00" имаме предвид, че целта е 20 часа - но някои могат да закъснеят, други да подранят, аз специално обикновено ходя 20-20:30 :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера много, много слабо представяне - несериозна работа :) Бяхме обичайните заподозрени - yanko, leomm, terminator, радвам се че и Berk дойде! Аз дойдох с червен Волекс - тестови от Литекс Моторс, мислех, че ще дойде някой колега с Волекс да ги коментираме, но уви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам вината си, обещеах да дойда но не успях а имах голямото желание. Да си призная Admin, сега ме хвана яд, че не съм дошъл да коментираме Волекса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път ;) Аз не спирам да събирам впечатления, даже някакво материалче ще драсна накрая.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще поиска ли да сподели мнение за Щанда на GW от приключилия Пловдивски панаир на срещата от "затворен " тип в четвъртък (04.10.2012)?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец имам шанс да не пътувам в четвъртък и мисля да се присъединя към срещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност колко човека мислят да дойдат? :)

Що питаш? Нали знаеш отговора. Дали да не се преименува темата на "Среща на Н5-ците? :evil6:

И аз мисля да се отбия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой дето да ни е интересен не иска ли да дойде? Сега очаквам janko да каже, че се включва :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ще успея за утре да дойда. Дано не стане нещо в работата и да се наложи да остана.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май ме е хванал някакъв вирус и цял ден лежа. За съжаление ще пропусна и този път.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее не съм влизал от 2 седмици и вие сте направили срещата една седмица по-рано....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Всеки първи четвъртък от месеца", заглавието го казва. Просто септемврийската беше изместена, заради почивните дни от 6ти до 10ти, през които всички бяха хукнали на някъде :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване