Jump to content
Kalin72

Информация за дизеловия Steed?

Recommended Posts

При минус 25 нямах никакви проблеми с паленето сутрин. Пикапа се държи перфектно в режим 4х4 и след такива екстремни условия и изпитания, вече съм убеден че колата си заслужава.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Ъпдейт към днешна дата:сутринта машината запали без проблем след второто подгряване, да се надявам, че проблемът е отстранен след смяната на разваленото gps -устройство.Утре ми предстои преход Варна-Шумен и обратно, ще споделя как се е държал пикапа на жалкото подобие на магистрала.

Надявам се да успея да ударя и някоя фотографийка-шаренко да има :)

Поздрави, лека вечер и наздраве.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли идея къде се намира горивният филтър на Стийда и дали има някакво подгряване при ниски температури. За сравнение при по-голямото братче Исузу D-Max имахме сериозни проблеми защото филтъра е под шофьорското място извън купето. След каране при -20 с обикновен дизел от една от големите вериги се оказа че филтъра е запушен и трябваше да се сменя. Обдухването от студеният въздух допълнително помага за такова явление та ми е интересно и при Стийда ли е така или китайците са се сетили да го защитят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, бих искал да помоля, някой със Стийд в момента, ако може да каже дали в книжката на пикапа, пише някъде дали може или не да се кара със био-дизел, става въпрос за хубавият, а не гаражно произведен.

Благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, бих искал да помоля, някой със Стийд в момента, ако може да каже дали в книжката на пикапа, пише някъде дали може или не да се кара със био-дизел, става въпрос за хубавият, а не гаражно произведен.

Благодаря

Най-добре се обади на някой дилър и разпитай и след това сподели тук. Предварително благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко:)

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички участници във форума ! Aз съм нов участник и след около две седмици очаквам да стана собственик на нов Стийд 5 дизел. Интересува ме какво е поведението на пикапа при движение по черен път при кал и сняг ? Как се преминава в режим 4X4 и обратно ? По нататък още ! Пожелайте ми късмет :hello2: !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да ти е колега! Чакаме отзиви и снимки :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако всичко е наред по системата няма как да има проблем с подгрева. моята кола сама си преценява колко време да подгрява. от 1 сек до 20 сек, в зависимост от температурата на двг, външната температура и т.н.

колата ми е 15 годишна, но не е имало проблеми с паленето. едно подгряване и пали от четвърт оборот

Предната ми кола беше ван Нисан Серена 2,3 дизел модел 97 г. - за 4 години съм нямал никакъв , ама абсолютно никакъв проблеми с паленето - винаги на четвърт, дори и след седмица без да го паля зимата. Там също имаше една интересна ситуация с подгрева (също като Наварата) - дори и като запалиш, свещите продължават да се подгряват толкова колкото им е нужно след което изключват. Понякога зимата са изключвали след 1-1,5 минута. Но никога съм нямал проблем дори на -17 -19 градуса

Редактирано от radioworld

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено STEED е много изгоден за използване като фирмена товарна кола. За съжаление, както за останалите модели така и за него не се знае количеството продадени коли. Всичко е в сферата на догатки и изявления без конкретни цифри(вкл. и статията по-горе). Тук във форума също е най-малко коментираната кола (изключение е reekardo, който дава страхотна информация за модела), може би защото е по-скоро фирмен отколкото личен автомобил.

Дано наистина се продава добре и най-вече да "служи" добре! :icon_thumright:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицията в Италия, май се е оборудвала със автомобили на GWM!

Редактирано от RFF

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко :)

Много добро клипче , но за съжаление пикапа няма нищо общо с оригинала! :sad3:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване