Jump to content
Toshoxs

Нов собственик

Recommended Posts

Привет отново! От няколко дни мога да се похваля с бензинов (а скоро и на газ) пикап стийд. За момента съм изминал около 250км и мога да кажа, че съм изключително доволен от показаното. На хубав път в смисъл поне равен вози учудващо добре, не друса, а трябва да кажа, че дори не е пълен с багаж. Естесвено на павета и други неравности си друса поносимо. Скоростите се превключват много удобно, а системата 4 Х 4 успешно ме извади на няколко пъти. Та така за малкото минати от мен километри давам много добра оценка и не спирам да се радвам на придобивката. Между другото доста скептични хора около мен дори на баща ми колата направи хубаво впечатление. Скоро ще кача и снимки, защото е си заслужава да се покаже и хард-топа и приятния цвят сив металик тип хамелеон. Относно смяната на маслото и твърдението, че не е качествено ми препоръчаха първата смяна да стане на около 3 хиляди км, не защото не е хубаво маслото, а защото е по-скоро за китайския климат и така първоначално са заредени колите. Поздрави!

• Upvote 3

Супер изглежда пикапа ,само безаварийни километри ти пожелавам :)

Честито колега. Много да те слуша и само за консумативи да влизаш в сервиз. Красавец е, определено!

Колко ти излезе като цяло с този пластмасовия капак ?

Принимай мои поздравления! Хорошее приобретение! Из-за сложности перевода через Google я немного не понял, уточните пожалуйста с каким двигателем у Вас машина. Я понял что у Вас машина с бензиновым двигателем 2,4l с газовым оборудованием. Я правильно понимаю?

Да ти правильно меня понял.

Хард-топа излезе 2800 лева...той е от метал. Газовата уредба е 2200 лева и ще бъде монтирана след 2/3 хиляди км, за да се разработи малко автомобила. Сложих парктроник..т.е. от екстрите нямам май единствено блутут. Крайната цена така излезе малко над 34000лв. За момента съм виждал само 1 подобен с хард-топ в София, но черен. Дано да има още. Благодаря за поздравленията!

Edited by Toshoxs

Какой фирмы стоит газовое оборудование? Куда поставили баллон и на сколько он литров? какой расход газа у машины в среднем?

reekardo Пиша на български, защото с Гугъл предполагам не е трудно да си пречетеш написаното. Все още не е поставена газовата уредба, защото трябва да мина 2-3 хиляди километра. Предполагам, че края на март или април вече ще имам информация за разхода и подробностите. Това, което знам е, че газовата уредба е холандска и си е фабрична. Поставя я дилъра, откъдето съм закупил колата...в моя случай от Монтана. Доколкото научих вече всички дилъри в България са минали обучителни курсове за поставяне на газови уредби и вече се поставят първите като отзивите са много добри. Иначе за сега от 250 изминати километра смесено градско и извънгардско ми дава разход от около 12,5литра. Edited by Toshoxs

Ясно. Я думал у Вас уже установлено газовое оборудование. Я себе поставил недавно. Пока что сложно сказать по расходу газа, у нас сейчас морозы -10-15С. Расход на бензине с колесами размера 265/75 R16 в городе примерно 13-14 литров, по трассе примерно 9-11 литров. Двигатель у меня 2,2л 106л.с.

Честито! Красавец е, когато имаш възможност качи някоя и друга снимка от купето.

Красив е Steed-a, но сериозен разход дава - 14л/ градско. На газ тази цифра може би е поносима, но там мощността предполагам леко пада. А тези 136 к.с и без това не са много.

Дизелът има добра мощност, но подобни разходи на гориво биха ме разорили.

Edited by shao

Честито колега.Със здраве да си я караш.

Честито колега,само хубави емоции с новата придобивка.

Чудесен цвят.

Много хубава е визията с този тип хардтоп,искам само да те попитам уплътнението между коша и "покрива" как е изпълнено-с гума или нещо друго и дали има някакви водещи канали/отвори на хардтпопа за лесен монтаж?

Благодаря.

Към shao:

мощността на газ не се губи.Погледни в темата за монтаж на газово има линк с приложени графики.

И аз бях приятно изненадан от изнесените данни за газовата уредба.Изцяло си заслужава инвестицията.Все пак е последно поколение.

За хардтопа ще ти отговоря допълнително какво е уплътнението.

Относно разхода искам да кажа, че това първо не е градска кола...в моя случай е взета за работа. Освен това е предвидено да бъде на газ и не на последно място колата си е доста голяма и тежка и двигателя на Мицубиши не е много нов, но пък за сметка на това е доказан и изпитан. Те нови леки коли последен модел градско харчат 12 литра та пикапа. Все пак това са важни неща и трябва да се вземат под внимание. Вече имам към 400км и мога да кажа, че колата е чудесна, върви много добре и нямам никакви забележки. Освен това за цената си е супер. Много неверници вече се убедиха, че това е добра марка, която ще става все по-добра.

Абсолютно съм съгласен! 2007г. дадох близо 28 000лв. за един Опел Комбо пътнически /това е товаро-пътнически модел на Опел/ мисля че ако имах оферта като тази тогава, нямаше да му мисля много! Просто е най доброто за това което получаваш! Със сегашната ми кола дизел, пътническа под 10л./100 не падам така че 13-14 на газ направо си е оферта!!!

Edited by VAYK

Ето и обещаните снимки.

Най - красивият от всички останали пикапи в комбинацията с хард-топа.......честито!

брутален е !

Уникален е нали колега!?

На такъв и аз съм се спрял. Поздраяи от Ботевград! :icon_rr:

Честито и много безаварйни километри. Изглежда страхотно!!!

Поздравления за чудесния избор! Да ти е честита новата кола и нека много да те радва с милион безаварийни километри!

Най - красивият от всички останали пикапи в комбинацията с хард-топа.......честито!

Уникален е нали колега!?

На такъв и аз съм се спрял. Поздраяи от Ботевград! :icon_rr:

Колега мисля че с хард топа дето се снижава ще е дори по-добре, все пак леко спортна визия :)

Ако можеш пусни малко снимки след като ти поставиат ГУ.

Благодарйа много и само да се кефиш....... :toothy12: