Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
admin

Национална среща на форума за 2015

Recommended Posts

Макар гръмкото заглавие, следва съвсем не дотам гръмка тема.

Тъй като минали години за национална среща започваше да се говори на пролет, а вече е пролет, отварям тема, в която поне да видим има ли интерес към такова събитие. Лично аз не мога да се наема с организацията на нищо сериозно, а преди 5ти юли с почти сто процентова сигурност не бих могъл и да присъствам. В същото време ще се радвам да помогна административно, като при евентуално развила се дискусия и повече конкретика, да изпратя един масов имейл до всички регистрирани във форума, с което да ги уведомя за предстоящо събитие.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит за такава среща. Като местоположение на срещата нямам претенции, но предполагам ще е най-удобно някъде в Централна България, за да може да се стига за 3-4 часа от всички желаещи.

P.S. (следобед ще слагам гумите за GreatWall национ... ъъъ среща.. ъъъ за кал   :toothy12: )

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен да е в центъра на България и по-специално от северната страна на Стара планина.

Давайте предложение и ще направим гласуване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идеята ви е да е в центъра на България то Узана е вашия избор. намира се точно в географския център ... има хижи, хотели и т.н. има и всякакви местности наоколо за разглеждане със или без автомобил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама съгласни и нищо конкретно :( Тази година май няма да има среща?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля давайте предложения. Колкото повече толкова по-разнообразни и интересни ще са те. Знам че всеки има някакви идеи, не се притеснявайте да ги споделите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли някакво развитие по темата, за района около Узана аз съм ок, но измислете дата за да си направя графика. Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея нека се опитаме да привлечем и Митвас към това събиране нека направят тестдрайв, Бойко ще каже дали може, така биха дошли и хората заинтересовани от колите. Н6 аз лично го пробвах в град но би ми било интересно как се държи в планината.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един бял вол е готов за среща на породата, но му трябва точна дата за да подреди нещо по графика. Идеята е супер, още повече, че аз съм малко в периферията /дълбоката провинция/ и пропускам срещите в София.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещи в София напоследък мисля, че не се организират. Някои от първоначалните собственици и инициатори не са у нас, или мерака им мина, не знам :) 

Напомням, ако се фиксират дати и място, ще пусна поне един масов имейл до всеки регистриран във форума за националната среща и ще стискаме палци повече хора да забележат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е събота и неделя, че колкото и да си редя графика, никакъв шанс да е извън уикенд. Според мен юли е ОК (Пример 18.07-19.07). Освен ако няма много отпускари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване