Jump to content
ЯворМитев

Стикер на форума (Предложения и обсъждане)

Recommended Posts

Отварям темата...и прилагам един вариант. Утре ще кача още. Давайте предложения, ако имаме спецове в графиките, нека предложат и те нещо.

post-5136-0-43769300-1365438276_thumb.jpg

• Upvote 1

Аз съм за и браво за хубавото предложение :) може да ги оцветим в трите цвята на Българското знаме :)

• Upvote 1

Аз на всяка кола слагам стикер:Аз обичам Хасково,. точно така в цветовете на знамето.Добре ме допълни  Ники-25

Всъщност сега се замислям....трибагреника и някъде с малки букви "Произведено в България". Макар че дали няма да дадем повод за насмешки - китайско ли е, българско ли е.....!!!!!!!!!!

Давайте идеи още, колеги........някой графичен дизайнер няма ли във форума, да предложи нещо и той ?

Това което прилагам като снимка е просто отражение на идеите които се обсъждат по-горе, като качеството не е никак добро.

Но идеята ми е да има основен фон, може да е сив или червен, като основната тема на форума. Така ще се покаже идейна връзка с форума. 

Идеята за бяло, зелен и червено ми допада много, но да не се акцентира прекалено много. Идеята ми е да е във вътрешността на емблемата на GW, като така се подчертава, че българската фирма е част от нещо по-голямо.  В този случай емблемата на GW може би трябва да е по-голяма за да се забелязват цветовете отвътре.

Цветовата схема не е това което е най-подходящо, просто мацнах един цвят за да има фон, моля да не се взема под внимание.

great_wall_.jpg

Edited by Ванката

Как ще изглежда ако логото със знамето е най в дясно и е по-голямо до пълната височина на стикера, а адреса на форума е само www.gwm-bg.com?

Ванката- адмирации имаш от мен, отпечатах я и да ти кажа не седи лошо. Малко, като че ли фона трябва да се подбере може би да си остане бял. Но за сега имаш 6 по десетобалната система :):hello2:

Свалих и предния вариант и го отпечатах  и той не стой лошо. Може компилация от двата - на бял фон и логото на фона на знамето. Естествено това е мое мнение, но е изчистен варианта.

Edited by st.videv

Аз си признах, че тази картинка изобщо не е с добро качество, а само онагледява идеята която ми мина през ума вчера. :) 

Съгласен съм с poroinik адреса на форума да е по-кратък (gwm-bg.com).

Лично на мен ми допадат и двата варианта..

Имам трето предложение ( само предлагам ). Ако можех да го направя направо щях да ви го покажа, но уви.

Фона на целият стикер да се раздели на две - 3/4 българското знаме и 1/4 китайското, отпред емблемата и надписите си остават по местата, а отдолу адреса на форума да е в краткият вариант.

Според мен ще стане много шарено със знаме за фон, а относно китайското - много ще ни ебават ако го сложим на стикера :) Според мен вътре в емблемата българското знаме е супер като идея, а фона трябва да е едноцветен или дори бял...

За 10 - ина минути това успях да измисля

post-7917-0-07264100-1365516602_thumb.jpg

Edited by lab_man

Къде ще се поставят лепенките?

По новите закони не е ли забранено да се слагат по страничните стъкла каквито и да било лепенки?

Трябваше да махнем всички маркировки за застраховки и т.н. Предполагам за задното стъкло да не е проблем, но все пак е хубаво да кажат хората тук които имат информация до колко е разрешено поставянето на такива стикери.

И още един въпрос. При положение че задното стъкло е затъмнено и се залепи стикера от вътрешната страна, няма ли да е слабо забележим?

Господа, наистина ли мислите че админите спят?

Ето ви три работни варианта които отдавна отлежават.

Untitled-1.png

Untitled-2.png

Untitled-3.png

• Upvote 2

Ето ви на Пежо клуб,  не казвам да го крадем, но са с традиции от години, семпло и изчистено.Виждате на задното стъкло е -прозрачен и се вижда през него, няма да се заяжда някой при проверка тип холандска

post-9777-0-86956800-1365519873_thumb.jpg

post-9777-0-24146400-1365519907_thumb.jpg

Edited by st.videv

Лепенето на такъв стикер няма проблеми,той е за да покаже,че има фенове на марката,забраната е за застрахователни компании.

Добре Ники :)

Относно размера. Размера основно коментиран до сега 18х3см идеално пасва да е в горния десен или ляв ъгъл на задното стъкло на джипа. 

За Волексите и пикапа предполагам също ще стой добре, не знам кажете.

Ето три варианта и от мен - единият е пригоден да се отпечата прозрачен, другият е съобразен с цветовете на сайта им, а третият е за тези, които държат да има българското знаме :)

post-6582-0-06963700-1365535708_thumb.jpgpost-6582-0-12479000-1365535716_thumb.jpgpost-6582-0-02216700-1365535722_thumb.jpg

Edited by Willbuy Onesoon

Говедо, втория вариант наистина изглежда добре, но съм съгласен с теб, че ще е нечетлив като се отпечата.Така обаче как е? (направих го както можах, ама селекцията ми отряза една малка ивица от емблемата, но за илюстрация какво имам предвид е ОК)

emblema_poroinik.jpg

• Upvote 1

Струва ми се, че намерих приемлив вариант логото да стане плоско.

Автомобила използван за онагледяване на този вариант на стикера по-долу принадлежи на lab_man

GWM sticker BW.png

uvm7x2or1.png

uvm7x2or2.png

uvm7x2or3.png

Прекрасно, само дали може емблемата да е с полутонове и по този начин да създава илюзия за релефна-както е  на модела по горе - може да е по по най.  Все пак има и с други фирмени емблеми, като мен може и вариант с тях да се направи-всички сме от един завод/на това не държа - но все пак се разминава автомобила и емблемата/ иначе 6+++++++++++ по 6-балната система.:) :) :):occasion14::):D

Аз предлагам да се направят 3 варианта и всеки да гласува.

Говедо, а вътре ако му ръгнеш едно знаменце ко шъ стани?

Не ми допада да е само в един цвят, много е монотонно логото така. Според мен червеният надпис за Great Wall трябва да се запази, цвета си пасва с надписа :)

1. Стъкло/Светъл автомобил

2. Тъмен автомобил (контура на текста е само за да е видим на бял фон)

GWM sticker FV1.png

GWM sticker FV2.png

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...