Jump to content

HAVAL H6 - Звярът е тук! :)


orionbg

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Най накрая новата ми придобивка пристигна! Всъщност още преди 4 дни, но чак днес успях да направя малко снимки.

По-конкретно HAVAL H6 2.0 GDTI Supreme. Mars Red е цветът и е уникално красив, особенно когато е чиста и на слънце.

Ако нещо конкретно ви интересува, питайте. :)

 

IMG_20190226_124523.jpg

IMG_20190226_124534.jpg

IMG_20190226_124549.jpg

IMG_20190226_124614.jpg

IMG_20190226_124627.jpg

IMG_20190226_124656.jpg

IMG_20190226_124742.jpg

IMG_20190226_124753.jpg

IMG_20190226_124816.jpg

IMG_20190226_124835.jpg

IMG_20190226_124942.jpg

IMG_20190226_125018.jpg

IMG_20190226_125054.jpg

IMG_20190226_125124.jpg

IMG_20190226_125142.jpg

IMG_20190226_125150.jpg

IMG_20190226_125217.jpg

IMG_20190226_125229.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.03.2019 г. at 23:11, ivan2010 написа:

Честито колега със здраве да си я караш. Супер е .

Като изключим глезотиите като вървене като разход спрямо Hover 6 как е

Ами като вървене е бая бърза, хем все още я галя докато се разработи двигателя (в книжката пише поне 1000км). Иначе спрямо Hover-a като литри/100км е горе долу същото (поне по начални наблюдения), но поне цената на бензина в момента е по-поносима от на дизела. Единственото нещо което не ми допада кой знае колко е скоростната кутия и то само при едно определено условие: катерене на голям баир с много малка скорост на задна. Живея малко на баир и имам около 10 метра които са на около 35 - 40 градуса наклон, и трябва да ги издрапам назад (назад, защото паркирам до стена и няма как да паркирам наобратно) за да изляза на улицата. С ръчните скорости на Hover-a бавно на полу-съединител си контролирах и скоростта и маневрите (маневри около колите на съседите... Като в дядовата ръкавичка сме...) докато с автоматика с малко газ не иска да катери, с повече газ върви прекалено бързо и в 4 сутринта всяка сутрин ми е трудно с маневрите и провирането между другите коли. Средно положение няма ама до колкото четох в нета, катеренето бавно е проблем на DCT кутиите по принцип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Малко допълнение относно забелеьката ми в предишният пост относно скоростната кутия: Като превключа режимът от Normal на Eco, ск. кутия държи полу-съединител в по-голям диапазон от обороти на задна и изкачването ми е доста по-лесно и плавно. За мен, този ми проблем е решен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/14/2019 at 9:23 AM, orionbg said:

Малко допълнение относно забелеьката ми в предишният пост относно скоростната кутия: Като превключа режимът от Normal на Eco, ск. кутия държи полу-съединител в по-голям диапазон от обороти на задна и изкачването ми е доста по-лесно и плавно. За мен, този ми проблем е решен!

Колата не държи полусъединител в по-голям диапазон. На Еко режим просто реакцията на педала на газта става по-бавна и това ти дава субективно усещане за повече комфорт в конкретната ситуация... 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Boyko23 написа:

Колата не държи полусъединител в по-голям диапазон. На Еко режим просто реакцията на педала на газта става по-бавна и това ти дава субективно усещане за повече комфорт в конкретната ситуация... 😉

Така да е. Нямам претенции какво точно става, важното е че ми върши работа. :)

Между другото бат Бойко, ще видим ли Android Auto и Apple Carplay в обозримо бъдеще или... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз питах същото преди дни... Ще се работи активно по въпроса в следващите няколко месеца... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Декември го слушам това ама да видим...

Интересно ми е обаче, Китайския спек си имаше и навигация че и мобилна връзка (има и приложение за телефон за управление на някои неща в колата)...

За международните версии тези неща липсват поради факта че нямало лиценз за навигацията извън Китай и сървъри за мобилните екстри. Разбираемо е това въпреки, че ако Китайците са наистина сериозни за стъпване на Европейските пазари ще им се наложи да поработят по въпроса..

Та да се върна на "интересно ми е обаче"... Дали мултимедията в нашите Н6-ци е същата и просто е с друг софтуер със забранени/липсващи неща или липсва и GPS модула и другите "екстри" за мобилната връзка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2019 г. at 13:26, Весислав Кангов написа:

Честито, много е красива. Като возене как е, имам предвид комфорта и обезшумена ли е добре?

Благодаря!

Като за SUV на 19ки колела по Български пътища, добре се представя! Иначе обезшумяването е на много добро ниво! Онзи ден " прелитах ниско" по магистралата и не се усещаше скоростта изобщо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте, искам да се похваля какво снимах в петък това са надявам се познахте HAVAL F7X в момента са в България надявам се за панаира в Пловдив и изложението в София. Страхотни са . 

DSC08413.JPG

DSC08414.JPG

DSC08415.JPG

DSC08416.JPG

DSC08417.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Привет! В началото на ноември и аз ще се сдобия с един от тези красавци. Силно ме интересува обаче дали фабричната мултимедия ще може да се замени с андроидна, че много ми иска да си имам навигацийка, нет, и тв. До сега никъде в интернет не намирам за този модел афтърмаркет мултимедии. Мнения? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Купих ме HAVAL H6 преди около 2 седмици

Проблема който неразбирам е че от Apple казват че се подържа навигация чрез CarPlay а реално няма Мисля да направя запитване при тях! Крайно наложително е защото се подвеждат хора Това е функция която всяка марка има през 2020 година!

Ненамирам и мултимедии които да заменя с оригиналната...

Случайно преди дни в интернет видях че подържат за HAVAL H2 CarPlay което ме изненада но повече информация нямам Става дума за Ирак, ако не се лъжа... HAVAL H6 е по висок клас и същата липсва!

Допълнителния минус е че... Ненамирам един официален онлайн магазин или подръжка софтуерно в сайтовете на компанията

 

Редактирано от andrianivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт 

Разговарях с Apple Отностно проблема По доло прикачам снимка че компанията подържа CarPlay но по незнайни причини услугите неработят в изброените коли Както и да Обясниха ми че трябва да сменим региона на телефона Примерно немски вместо български и да опитаме GPS в колата ще тръгне ли?

DAD560E2-DDA5-4F49-9483-1F9064D927ED.thumb.png.627548fbc436d2ee8b5d64f0ec968ad4.png

Редактирано от andrianivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Как да тръгне Apple CarPlay, като колата за Европа няма такава функционалност и никъде не е рекламирано, че има? 

каквато и държава да изберете на телефона, ще продължи да липсва на автомобила! Или сте попаднали на някой джуниър тек съпорт от Apple :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...