Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
zhelev_48

Свещи на Ховер 5

Recommended Posts

До тук съм използвал два вида китайски и нямам забележка. Сега съм с НЖК -в сервиза отговориха, японски на японски двигател- нямам забележки.Търси по каталога двигателя е толкова разпространен...Защо точно Денсо???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денсо имат точно за нашият двигател работещи и на газ. Слагаш и за 100Ккм. забравяш за свещи.На всичките си предишни коли съм слагал такива, изкарват  лимита и прекъсват.На рендето RX4 на 110Ккм. започна да не иска да пали,работеше неустойчиво. Като ги свалих нямяше вече електрод.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен чак 100к....много са даже и да са златни свещите. Има правило 30-35 к от там си рисков да те оставят на пътя.Виж какви са и напиши. На другите си коли съм карал с Денсо..оплаквания съм нямал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на почти 62000 км с оригиналните свещи с които сандерото е излязло от завода. Кара се само на бензин и то само с по-високооктанови горива от големите вериги (последните няколко месеца само 100 октана на Марешки) и нямам никакви проблеми с мотора.  Не мисля да ги сменям поне още 10 000 км.

Редактирано от radowolf

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване