Jump to content
admin

Честито Sandero на колегата teodordt

Recommended Posts

Покрай CarSpending видях, че си взел Sandero-то и си направил първото му зареждане днес!

http://www.carspending.com/bg/profiles/teodordt/184-dacia-sandero-1-2-16v-d4f-75-hp

От форума помня, че доста си го чакал, за това да ти е честито, много да те радва и много да те слуша - само за профилактики да влиза в серви :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и тук ... честито Тео ... и много да се радвате един друг! От сега си запазвам едно кръгче на следващата сБирка!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за избора на нова кола. И аз се присъединявам към пожеланията на колегите да илядиш и милиониш :D .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти се връща с Voleex-а! Голям кеф е новата кола, да знаете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за избора на нова кола. И аз се присъединявам към пожеланията на колегите да илядиш и милиониш :D .

А така, а на Voleex-а кога ще започнеш да му навърташ километри, вече знае ли се нещо повече? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Наближава и за мен края на чакането, но нищо не е ясно на 100%. Затова препочитам да ви изненадам някой ден просто тук във форума със снимки и писания...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Безаварийно да си я караш и само хубави преживявания с нея:) Новата кола си е нова кола, дори и лада да е. Последните 6 години, колите , които карам винаги съм ги взимал на по 6 до 14 км. пробег, знам колко е приятно усещането. :lol: Пак честито. :hello2: :hello2: :hello2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване