Jump to content

Проблем в ГУ когато палиш


Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам колегите със Ховър Н5 който са на газ дали при някой се случва този проблем понеже е рядак случай?

 

Когато ми сложиха новуят софтуер на ГУ имам следният проблем, когато запаля колата датчикът на газта изписква няколко пъти все едно няма газ в бутилката и минава на бензин и немога да превключа от копчето за да сменя,трябва да изгася колата на ново да изчакам малко и чак тогава да запаля,но някой път пак прави това повторно и така няколко пати докато си мине в нормален режим.

 

 

Това го правеше също когато съм в движение, но от както хората от срвиза в Плевен смениха Компютърат на газта, то се оправи и не го прави повече в движение, за което съм им благодарен много.

Само сега го прави когато паля колата.

 

 

Ще се радвам някой да сподели ако и на него му е правило така доста време и го е оправил за да знам какво е точно понеже е рядак случай и се случва на малко коли.

 

 

Благодаря предварително!!!!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Волекса, но имам същия проблем като твоя дето ти е правил по време на движение. Ходих един път преди време, изичстиха компютъра, смениха софтуера на газовата и уж всичко си беше добре, но след няколко дена пак започна да ми прави същия проблем. Другата седмица имам запазен час пак за сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ходя,но просто искъм да споделя някой ако е имал такъв проблем понеже ми казаха от София че този проблем бил рядак и евентуално ако някой е имал това и са му го оправили да сподела със хората за да отстранят по барзо повредата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът които описваш е като този http://forums.gwm-bg.com/topic/654-проблем-с-гу-при-намаляващо-количество-газ-h5/.

 

При мен след смяна на помпата, няма проблем. Днес ми изписка при палене, но газта си беше много изчерпана и повторих това което казваш. Изключих и пак опитах да запаля и пак пищеше. Изключих, минах си на бензин. След което заредих газ и няма проблем.

 

Решението при теб освен новия софтуер е или замяна на помпата или на самата бутилка.

 

При някои колеги с такъв проблем е сменена бутилката, която предполагам включва и помпата, а при мен е само помпата.

 

Трябва да се обърнеш към някои сервиз да проверят и да заменят съответната част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ванка това ми трябваше да разбера, понеже да мога утре да се обадя и да споделя на хората от какво може да е проблема за да могат да го отстранят.

Благодаря ти все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имах този проблем. Първоначално се появяваше инцидентно, но след това нещата се задълбочиха. Проблема най-вероятно е в помпата. При мен след смяна на бутилка с помпа, проблема изчезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа Колеги явно това ще е е проблема, говорих вчера със хората от сервиза и ми казаха че имало някаква кампания за тези старите бутилки които са слагани в самото начало и ще я подменят тези дни и дано всичко се оправи че направо се поболях със тази ГУ :lol:)

Но явно какво ще стане след две години,пак ли ще трябва да се сменяват когато се запуши вътре както няма филтри тази газова незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Хм, при мен смениха бутилката кампанийно, после сдаде помпата, но този номер с превключването когато си поиска и независимо от количеството започна да го прави след смяната на софтуера. Убеден съм !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...