Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
leomm

Национална среща Копринка 8-9 Юни 2013

Присъствен лист за Копринка 2013  

6 гласа

1. 1. Кой ще присъства на националната среща "Копринка 2013"?

• 1. Ще присъствам с резервация на хотел.
      5
    • 2. Ще присъствам на палатка.
      1
    • 3. Ще присъствам, без нощувка.
      0

Recommended Posts

Ееее....Българино  !!  Токова ли много се иска да се присъедините,към една сбирка,да опознаете нови места,нови хора...?? Май мераклиите се свършихa , УВИ !!!

Май всичко се свежда до материалното и светското..нещо от типа на - купих си Джип за да си повиша реитинга сред колегите и обществото !

Редактирано от emorodev
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да засегна някого,ама в този форум ми се струва , че има много"мъртви души"..много потрбители и само 10-15 активни,доста странно ?!

Редактирано от emorodev
  • Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо има нещо такова,надявах се повече хора да се съберем на малка почивка за един луикенд :) мисля,че много хора имат нужда да разпуснат и да сменят  обстановката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С приятелката ми още обмисляме за срещата, но аз много искам да дойда. Все пак си мисля, че и тя ще се навие, защото така и така обичаме много да обикаляме из България и в частност в планината, така че една събота и неделя на такова място много ще ни допадне. Скоро ще дам окончателен отговор.

Редактирано от nmnikolov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 нощувки ли е или събирането ще е събота сутринта и ще се спи в хотела само 1 вечер?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои са с две нощувки, а други с една. В моя случай е една нощувката. Както си прецениш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е взето, пишете ме мен (Никола) и приятелката ми за двойна стая с 1 нощувка (8 Юни).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да му се чудиш :) Като дойдете може да организирам една обиколка по гробниците,за по-голям интерес :).

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

emorodev сега ми звънна за да ми каже, че ми е запазил стая и помоли да предам на останалите колеги от форума, че има останали 3 свободни двойни стаи!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер още един Волекс с нас :) мечо пух е казал:Колкото повече,толкова повече :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде записвайте се  и да си направим един хубав луикенд :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се да има повече фенове да дойда и да се запознаем :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,от хотела ми казаха,че си си отменил резервацията,вярно ли е??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,никой друг ли няма желание за забавление ?!

Една голяма молба към всички участници на срещата на яз.Копринка !!!!  Имам нужда от размера за тениски  на всеки един  от участниците - M , L , XL и т.н.,ще ми се да подготвя няколко изненади ! За половинките също :wav:  

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно всички сме стандартни..това е единствения и универсален размер към момента  :icon_blackeye:  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че желаещите за едно събиране на това красиво място се броят на пръсти ! Хайде,предложете на приятели да се присъединят...

Редактирано от emorodev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислим още!!!! Не че има кво да се мисли по скоро напасване с времето, аз уикенди нямам за съжеление , но мислим вариянти,не обещавам щот на една среша тука в София не съм идвал още.Иначе сега ми припомниха ,че съм ходил на Копринка преди много години и се сетих че Много ми хареса,така че съм много навит. И едно въпросче,деца някой ще води ли, че ако вземем нащо да не му е скучно или ще е само за големи,да подготвяме някоя баба още от сега :toothy9:

Редактирано от Niki.A.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да му е скучно,те винаги ще си намерят приятели с които да си играят :) Така,че не го мисли,а вземи се стегни и ела :) да пийнем по бира и да се видим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната среща няма да представлява общо приетия модел за "форумна сбирка" тъй като това ще е първото събиране и запознанство на всички от форума,а вече по-следващите ще са с игри,състезания и пр.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване