Jump to content
Great Wall Motors Фен Форум
jeko

сервиза на ботевградско шосе

Recommended Posts

Здравейте колеги,вчера минавах по ботевградско шосе и видях,че е разтурен шоурумът на грейг уол ,който се намираше там.Чудя се дали е разтурен и сервизът,който беше там,не че ще тъгувам точно за тях,но когато купувах колата ми казаха ,че там е и основният склад за части.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Да, преструктурирахме дилърската си мрежа в София в началото на м. юли, за да е по-удобно на портебителите ни като избрахме по-комуникативни локации в града. Същото направихме и със сервизната мрежа. Към момента имаме вече 3 оторизирани сервиза с адреси:

1. ул. "Лунна папрат" №3

2. бул. "България", ул. "Бяло поле" 8Д

3. бул. "Проф. Цветан Лазаров" №48

За допълнителна информация, моля посетете сайта ни www.greatwall.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същност сервизите са два този на бул.България е този на ул.Лунна папрат, може и още не е готов, но където и да се обадиш се в Тандер те приемат (бившо Булинс).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ходил ли е в някой от двата "южни" сервиза в София? Идва време за обслужване и Митвас вече ми е много далеч за съжаление. Та ако препоръчате в кой от двата да си запазя час ще съм благодарен...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах двата сервиза са един този на ул.Лунна папрат, обслужването е супер бързо и коректно, вече два пъти ходих.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА бе супер бързо друг път 12 дена чакам да ми оправят мултимедията. И всеки ден ми разправят след малко ще ти се обадим и да два са това на бяло поле е само тест драйв център.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това което съм ходил като обслужване и дребни ремонти е бързо но за по-специфични неща не рискувам ходя директно в Пловдив.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз някак си имам чувството, че хората от сервиза на Ботевградско шосе са ги преместили в новите сервизи до бул. България. Ако е така то определено е хубаво да се избягват тези новите сервизи. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този нов сервиз на България ми е много удобен, обаче ако са същите хора от ботевградско шосе, ще продължавам да си ходя в митвас, нищо че е далече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееееее!

Много по зле са. Не решават проблеми, а внасят нови. НИКОГА не там.

Нямат приемчик! Всичко изглежда като в бърдак (без организация) нахвърляни части навсякъде не можеш да стигнеш до приемната. Персонала ти се кара, че имаш проблем с твоя не чак толкова нов автомобил все още в гаранция. Вкарваш автомобила с два проблема излиза с четири и бонус изпокъсани кабелни форми само след четири дни в "Техния нов сервиз". Под всякаква критика. НИКОГА ПОВЕЧЕ. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че бившият сервиз "Тандер" изобщо не е за препоръчване.

Никаква комуникация с клиента, една некомпетентна лелка за приемчик, която ти се кара, а не комуникира с теб.

Държаха ми МПС-то близо 3 седмици без никакво конкретно обяснение.

За капак проблема с газовата уредба си остана(прехвърля произволно на бензин без причина).

Имам чувство, че проблема с газовите ще се разкатава докато мине гаранция(Митвас обясняват от сума време, че им е изгоряла диагностиката).

Оставам с усещането, че сервизирането за в бъдеще ще е Ад, и Литекс изобщо не ги е еня за това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, понеже и аз се сблъсках с този проблем,се разтърсих из нета и там открих че в пловдив има някаква фирма за ги-нито газ,която предлага монтаж на виале,та ако се закъса май ще трябва да ходим до майна таун

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази фирма вече не предлага този модел газови уредби, заради проблеми, иначе те са основния вносител.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ходил ли е някой от Вас в сервиза на: "ул. Лунна папрат №3 София", за ТО. Ако може да споделите впечатления.
Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване