Jump to content
tishkov86

Теглич за H5/Steed

Recommended Posts

а също бих искал да попитам някой компетентен теглич само от представителството ли мога да си закупя или има и друг начин.. и ако е от представителството как стават нещата,колко горе долу струва ит.н. мерси предварително

Edited by poroinik
преместих питането в нова тема

Гледам, че Xhizors има теглич. Писал е тук. Нека се изкаже по въпроса как, от къде и колко :)

На последните 2 се вижда и мястото за теглич и самата бутилка, теглича е свален по принцип тъй като само един щифт го дели от това някой да ми го крадне.

Здравейте колеги, - 690лв. теглич и 156лв за 4часа работа в Митвас с признаване на гаранцията....

За този на Xhizors, който бях видял тук, след като обясних на дилъра, къде съм го видял...... "разбрах", че не бил оригиналния, иначе и на мен ми харесва повече. Не мога да прикача снимки нещо, но моя теглич е доста назад и се вижда хоризонталната греда, но крие изцяло бутилката...

Edited by newfan

Относно теглича аз си закупих дирекно от Грейт ауто ттеглич както по горе е казал колегата струва около 690лв и найстина скрива бутилката моята е 55л ето как стои.

img0674zs.jpg

Edited by Mikosh

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

Благодаря за информацията :) разбрах че е около 800 -850 лв излиза теглича :)

Решил съм въпроса за теглича за 50 лева.

post-9777-0-44356100-1373736205_thumb.jpg

Edited by st.videv

Абе знаех, че теглича може да се ползва и за по-полезни товари от тухли и цимент ама ми се изплъзваше все някак от мирозрението ... сега вече почти съм готов за теглич.

Г-н Видев при нас е лесно да си сложим тегличи,но при останалите колеги може да загубят гаранцията на колите,което е лошо за тях.Иначе цената на един теглич ми се струва прекалено много това са близо 900лв.

Не виждам , защо да пада гаранцията. това не са основни конструктивни изменения.

Защото ако стане нещо с кабелите които се връзват и даде на късо ще кажат,че това не е монтирано при тях и така пада гаранцията :)

Ехе те да не се връзват за да дават на късо- има изолирбанд...хахахахах.

Edited by st.videv

Ако някои има оригинално свързан теглич може да види накъде отива кабела за свързването и къде е буксата.

От кой марки коли става теглича за Great wall holvar H5 и някой койте е слагал ако може да каже