Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

а също бих искал да попитам някой компетентен теглич само от представителството ли мога да си закупя или има и друг начин.. и ако е от представителството как стават нещата,колко горе долу струва ит.н. мерси предварително

Редактирано от poroinik
преместих питането в нова тема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че Xhizors има теглич. Писал е тук. Нека се изкаже по въпроса как, от къде и колко :)

На последните 2 се вижда и мястото за теглич и самата бутилка, теглича е свален по принцип тъй като само един щифт го дели от това някой да ми го крадне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги, - 690лв. теглич и 156лв за 4часа работа в Митвас с признаване на гаранцията....

За този на Xhizors, който бях видял тук, след като обясних на дилъра, къде съм го видял...... "разбрах", че не бил оригиналния, иначе и на мен ми харесва повече. Не мога да прикача снимки нещо, но моя теглич е доста назад и се вижда хоризонталната греда, но крие изцяло бутилката...

Редактирано от newfan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно теглича аз си закупих дирекно от Грейт ауто ттеглич както по горе е казал колегата струва около 690лв и найстина скрива бутилката моята е 55л ето как стои.

img0674zs.jpg

Редактирано от Mikosh

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно 690 лв е самия теглич, без монтажа или с включен монтаж. От Митвас ми дадоха цена 630лв с включен монтаж, което ми се струва малко странно. Доколкото знам излиза около 800 лв теглич с монтажа.

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи явно е моя грешка не е 690лв теглича а сега погледнах във фактурата и пише 780лв мисля че без ДДСто но това е със вкючен монтаж.

Извинявам се че не съм видял по рано това което си писал за да ти отговоря :)

Благодаря за информацията :) разбрах че е около 800 -850 лв излиза теглича :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Решил съм въпроса за теглича за 50 лева.

post-9777-0-44356100-1373736205_thumb.jpg

Редактирано от st.videv

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе знаех, че теглича може да се ползва и за по-полезни товари от тухли и цимент ама ми се изплъзваше все някак от мирозрението ... сега вече почти съм готов за теглич.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Видев при нас е лесно да си сложим тегличи,но при останалите колеги може да загубят гаранцията на колите,което е лошо за тях.Иначе цената на един теглич ми се струва прекалено много това са близо 900лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам , защо да пада гаранцията. това не са основни конструктивни изменения.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото ако стане нещо с кабелите които се връзват и даде на късо ще кажат,че това не е монтирано при тях и така пада гаранцията :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ехе те да не се връзват за да дават на късо- има изолирбанд...хахахахах.

Редактирано от st.videv

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои има оригинално свързан теглич може да види накъде отива кабела за свързването и къде е буксата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване