Jump to content
nork

Нов член с нов Cuv във Форума

Recommended Posts

Преди 4 часа, Kan4o написа:

Ти направо ме уплаши!!!!!

:D:D Tи пък що се плашиш......

И аз се надявах да мина само с нови сегменти,  ревизия на главата и да реша проблема, но се получи това -  Здраве да е! Тъкмо ще имам чисто нов мотор срещу скромна сума ;)

Де да знам и моя е малко прегряван гарнитурата още от 50 к км сълзи на 4 цилиндър- разбрах, че това им е болката , като сложиш газ...Та затова, аз не съм майстор като теб- пък ми харесва ЧУМАТА, КОЛАТА ДЕ...

На 8.07.2017 г. at 21:51, Kan4o написа:

Колкото до кожата на скоростния лост...шие се за 10 мин и то от неспециалисти кат мен...направих го и е 6+++.Хем мойте лостове са 2 . купих си изкуствена кожа просто същият цвят и това бе преди 4 години- не е мръднала...намерих една снимка от момента , когато съм я шил.

387000_491161387589281_1597417730_n.jpg

При мен дали в Италия, или тук в България са изкъртили маншона, счупили са няколко от крачетата за които се захваща рамката. Вероятно са сменяли кожата, защото е като нова, но са си оставили ръцете. Бяха я залепили отгоре на пластмасата и рязали излишното лепило с макетен нож. Иска ми се да я захвана както трябва. Каква е процедурата и какво трябва да се сваля? Предполагам цялата пластмасария пред подлакътника трябва да се демонтира. Другото, което е - халките в края на маншона, ако мога така да ги нарека, не се навиват на топките, а изпадат надолу. 

Подлакътника се сваля, отпред кожата която се пада до десния крак на шофьора и левия на пасажера също, на щипки е. След тва целия пластмасов панел се вдига и остава лоста. За 20мин. работа, но внимавай, че аз счупих няколко щипки.

Да повдигна малко темата😁 

200км след намесата на Ники Аврамов има осезаема разлика при вървежа на камиончо🕺 Предстоят още изпитания по черно, както и засичане на разхода и на магистрално каране докато се приберем.