Jump to content
plamen74.72

Инфо от Аутомедия.БГ

Recommended Posts

Има ли нещо вярно в тази информация или си е доста подвеждаща за автомобилите които ще се правят в завода?

Ето го инфото: http://www.automedia.bg/read/6688.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, .... тази статия е толкова стара че ... почти нищо вярно няма в нея (освен имената на компаниите и града) ... вече има доста голяма яснота за това какво ще се прави в БГ и от кога ... поразгледай по-подробно тоя форум ... макар и любителска информацията тук е по-точна и по-нова!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам какво пише тук вьв форума! Инфото случайно го видях и за това попитах, понеже и дата на публикацията му не видах, а ми направи впечатление единия модел дето прилича на тойота (много симпатичен е) и за това пуснах темата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия всичките са рисунки и са от ерата когато се говореше че нещо ще се прави около ловеч ... а вече имаше представени реални автомобили на изложението в софия, има и коли по представителствата, които се ползват за тестдрайв ... т.е. много по-прясна и вярна информация от тази статия ....

ПП: и не ме разбирай погрешно ... не се заяждам, просто те поправям .... а е хубаво всеки който попадне на нещо да го дава тук, макар и старо, че като гледам официалната информация не е никак много! Така че - ако попаднеш на нещо друго - давай го насам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам из София на много места билбордове с реклама на трите модела ,заедно и поотделно и пише "made in Ловеч" . Явно рекламната кампания вече започва сериозно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, аз преди повече от седмица видях билбордове на GWM в Шумен и Стара Загора. Нека вдигат шум, така че хората да се интересуват, да четат за марката, да им слегне в съзнанието с времето, че това не са онези китайски боклуци на краш тестовете от преди 10 години, с които асоциираме китайските автомобили.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дано скоро на страниците на нашия форум се появи и официална информация от ЛМ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване