Sign in to follow this  
Followers 0
Chocho Drumeshki

Нов собственик на Voleex C30 :)

15 posts in this topic

Да се похваля и аз - от събота съм с такава, ниво One + БТ стерео стрийминг (исках да взема "Стар", но не понасям кожени салони затова взех това ниво. Яд ме е само за ел огледалаи подгряването на седалката от всичките им екстри в "Стар", но не можело да се сложат като опция...). 

0

Честито, само гуми и масло да сменяш

0

Честито колега и много да те радва :)

0

Благодаря на всички за пожеланията :)

Малки въпроси на който не намерих отговор поне с търсачката. 

1. Тези стелки за С10 http://www.stelki.bg/product/928/gumeni-stelki-za-great-wall-voleex-c10-toyota-yaris-06.html дали ще паснат както трябва на С30? Изглеждат ми съвместими, но ако може да ми помогнете с информация, ако някой има такива или е проучвал дали си пасват от 2та модела. Търся гумени стелки. Единствено намирам за С10 което ме кара да мисля, че са еднакви за С10, 20 и 30
2. Търся също подходящи облекла за седалките.
Edited by ChochoD
0

1)Аз имам точно такива стелки - много са качествени. Купих ги от БУргас и човека позволи да ги пробвам преди да ги взема. Ако искаш този уекенд може да се уговорим нещо ( ако си то София) и да ги пробваш на твоята кола.

2) Наскоро гелдах едни в Ебай, произведени са в Италия и предполагам, че ще са качествени

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-Coppia-di-Schienali-Personalizzati-con-Decori-Colorati-/291393096157?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item43d861c9dd

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-2-Schienali-Coprisedili-Universali-DECORO-VOLEEX-/201310146996?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item2edf0511b4

http://www.ebay.com/itm/GREAT-WALL-VOLEEX-2-Schienali-Coprisedili-Universali-DECORO-GREAT-WALL-rosso-/201310147065?pt=LH_DefaultDomain_101&hash=item2edf0511f9

Поздрави

0

1)Аз имам точно такива стелки - много са качествени. Купих ги от БУргас и човека позволи да ги пробвам преди да ги взема. Ако искаш този уекенд може да се уговорим нещо ( ако си то София) и да ги пробваш на твоята кола.

Поздрави

Ще съм ти много благодарен, ако е удобно. Доколкото разбрах : "ПРЕДНИТЕ СА ОК, НО ЗАДНИТЕ НЕ СА СЪЩИТЕ. ЗА Ц30 НЯМА ОРИГИНАЛНИ СТЕЛКИ. 

От София съм иначе. Предполагам задните ще са по тесни от необходимото, но бих ги погледнал до каква степен. А и все пак да видя и предните как лягат...

0

Няма проблем, ще ти пиша на лично номера ми и ще се уговорим събота и8ли неделя, в удобно време и за двама ни.

0

След дълга одисея, купих тези за Тоьота Ярис 2012. Тези от по стария модел илат едни извивки за задните седалки и изобщо не ми допадна как седят. Въпреки че продавача ме уверяваше, че не ставали в крайна сметка успях да го убедя да ми ги даде да ги пробвам. Оказа се, че пасват идеално предните. Задните също пасват, макар че я няма малката извивка, седят много по-добре от тези които ми предлагаха. едното от момчетата ми предложи и едно малко парче  (за съжаление е сиво, а не черно, но по добре от това да се вижда мокета) за дупката в средата която се образува заради това, че на С30 е по-къс подлакътника. Ето 2 снимки които направих на моето решение.

post-19031-0-02272000-1437918645_thumb.jpg post-19031-0-14436800-1437918689_thumb.jpg

post-19031-0-02272000-1437918645_thumb.jpg

post-19031-0-14436800-1437918689_thumb.jpg

Edited by ChochoD
0

Zdraveite shtevi pomoloq za savet chudqse da si kupqli Great wall Hover Cuv 2.4L Фабрична га 2008 godina zaslujavali si na oferta mi e

0

Провери в оторизиран сервиз колко ще ти излезе обслужването, според километрите на които е автомобила,за да прецениш колко е изгодна оферта.

0