Jump to content
JI_GIT

за разтуха на форума!

Recommended Posts

Поздравявам Ви с химна на "Ховероводите"

• Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо от кога искам да намеря, но ..... явно не съм търсил достатъчно настойчиво :)

Много е добро :)

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В YouTube e пълно с клипове за тестове на Хувър-чета ...Сигурно съм прекарал 3 часа в гледане на всевъзможни руски клипчета...Много им се радват братюшките !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те братушките на какво ли няма да се зарадват само и само да не си построят свястни пътища. Четох някъде че едва 47 % от пътищата им са асфалт!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то хубаво 47% ама това е повече от площа на България най вероятно ,демек целата да я напрявят в Х-асфалт. Не ги мисли ,тех кадет им трябват пътища са си направили, ние да му мислим ,едни дупки не можем да запълним.   Иначе на Север в Русия в тея блата и да искаш трудно се правят пътища, за това редят бетонени плити,и като пропаднат само ги вадят и ги наместват, тука чакъл няма и е много скъп по скъп от петрола. За това не се набляга на тях, а и зимата не ти трябва път, Перкаш кадето ти падне.

Пресен пример - в едно  градче има само два светофара, но на шофиора с Училищния автобус не му се чака по светфарите (нали са много 2бр) .Зимата за по напряко минава през езерото и излиза директно 100м след втория светофар,барабар с децата вътре (ама кво му дреме леда е дебел около 3метра). Много ми беше весело като го видях :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:!!!

• Upvote 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа за пиенето не съм съгласен :) ние си пием повече от тех

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа за пиенето не съм съгласен :) ние си пием повече от тех

Че си пийваме и тука, пийваме си ... ама сме като бебета в сравнение с тях. Познавам доста руснаци ... и са ми разказвали доста за матушка Русь. Срещу нас да бягат не можем да ги стигнем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване