Jump to content
Niki-25

Смяна на дръжката за задната щора

Recommended Posts

Колеги някой сменял ли е тази дръжка която държи задната щора и знае ли как става това.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжката на щората, или щипките на които се закача ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипките за които се закача щората :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завити са от вътрешна страна с по два самонарязващи винта. Разглобяват се страничните кори - друг вариант няма. На мен ми ги смениха в сервиза, че не ми се занимаваше.....иначе самите щипки струват около 2.00 лева двете

post-5233-0-02703000-1357664790_thumb.jpgpost-5233-0-63178500-1357664815_thumb.jpgpost-5233-0-28794200-1357664837_thumb.jpg

ей такива съчинения на място трябваше да правя преди да ми ги доставят и сменят. Че тази ламаринка трябваше и да е дебела, защото щората я огъваше. Грозно,ама нямаше друго какво да направя. С няколко вида различни лепила опитах - ден-два и се чупеха......просто са много слаби и тънки за усилието което упражнява щората. Ако намеря подобни по-здрави от друг автомобил, ще ги сменя.

Редактирано от radioworld

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега,вече имам представа как се сменят,предполагах че е така,но не бях сигурен,аз също ги купех но моите са черни а салона ми е жълт ще стои малко грозно но сега няма да ми прави впечатление :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в сервиза ги сменят - гаранционно е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неговият джип не е взимат нов, а внос - произведен от преди Литекс Моторс да съществува :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така,произведено в Китай ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване