Jump to content
micodelija

Hover 5 - no production???

Recommended Posts

Имам прясна информация, че бройки на Hover H6 вече са пристигнали в България за панаира в Пловдив и към края на годината ще е по магазините. Уж е от служител на Литекс, но колко може да се разчита на приказки, не знам :)

И аз така разбрах, че ще е сред премиерите на панаира сега от 24-29 септември и скоро се очаква на пазара. :)

дакле све је спремно за нови модел, у великој британији исто стоји реклама за нови ховер 6, надам се да вам не смета српски језик уместо енглеског :)

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

Edited by terminator

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

Благодаря, Терминаторе :) Следващия път - отборно.

Ако го спрат от производство, ще караме един уникален и неповторим автомобил (да се надяваме, че Steed няма да бъде спрян скоро и частите са съвместими ;) )

Представителна на Литес Моторс на щанда на на Пловдивския панайр ми каза, че Н5 ще бъде пройзвеждан във България, надявам де наистина това да е така, защото джипът си има свойте достойнства

Аз този въпрос го подхвърлих преди повече от два месеца. И аз имам информация че произведените с хиляди компоненти и заготовки за Н5 ще бъдат пренасочени към БГ за сглобяване, но тогава така и не се потвърди от официални източници тази информация. То няма лошо да се набляга на рекламата и пласмента на новия Н6, па макар и паркетен СУВ, ама един истински расов оф-роудър какъвто е Н5 ще бъде търсен по нашите земи още доста години.

Edited by gwfan

В Китай произвеждат и H3 и H5. В Русия сглабят Н5, естествено с различна от нашата спецификация. Намеренията на ЛМ са до края на годината Н5 да започне да се произвежда у нас, което не знам как ще стане поради липсата все още на Евро - 5 сертификация.......но да се надяваме :lol:))

Колкото до Н6....без да искам да съм лош пророк, но го очаквайте в средата на идната година.