Jump to content

Recommended Posts

Имам прясна информация, че бройки на Hover H6 вече са пристигнали в България за панаира в Пловдив и към края на годината ще е по магазините. Уж е от служител на Литекс, но колко може да се разчита на приказки, не знам :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така разбрах, че ще е сред премиерите на панаира сега от 24-29 септември и скоро се очаква на пазара. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дакле све је спремно за нови модел, у великој британији исто стоји реклама за нови ховер 6, надам се да вам не смета српски језик уместо енглеског :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

Редактирано от terminator

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези от нас, които имат Н5 се пада нелеката задача да затвърдим мнението, че машината с право може да мери сили с утвърдените offroad марки.

Колегата Berg вече нахвърли някои основни щрихи (особено с изпълнението през Железница).... а и не само той :occasion14:

Благодаря, Терминаторе :) Следващия път - отборно.

Ако го спрат от производство, ще караме един уникален и неповторим автомобил (да се надяваме, че Steed няма да бъде спрян скоро и частите са съвместими ;) )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителна на Литес Моторс на щанда на на Пловдивския панайр ми каза, че Н5 ще бъде пройзвеждан във България, надявам де наистина това да е така, защото джипът си има свойте достойнства

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз този въпрос го подхвърлих преди повече от два месеца. И аз имам информация че произведените с хиляди компоненти и заготовки за Н5 ще бъдат пренасочени към БГ за сглобяване, но тогава така и не се потвърди от официални източници тази информация. То няма лошо да се набляга на рекламата и пласмента на новия Н6, па макар и паркетен СУВ, ама един истински расов оф-роудър какъвто е Н5 ще бъде търсен по нашите земи още доста години.

Редактирано от gwfan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай произвеждат и H3 и H5. В Русия сглабят Н5, естествено с различна от нашата спецификация. Намеренията на ЛМ са до края на годината Н5 да започне да се произвежда у нас, което не знам как ще стане поради липсата все още на Евро - 5 сертификация.......но да се надяваме :lol:))

Колкото до Н6....без да искам да съм лош пророк, но го очаквайте в средата на идната година.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване