Jump to content
admin

Форумът е ъпгрейднат

Recommended Posts

Форумът, чатът, скинът и езикът са ъпгрейднати. Освен това и преместени на нов сървър. Цялата работа мина с куп проблеми (очаквано), заради което и забавянето. Ако отркиете проблеми или забележки, моля да ми пишете, за да ги оправя при първа възможност, което вероятно ще е краят на седмицата.

Благодаря за разбирането :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата работа.

Новия дизайн ми изглежда приятен на пръв поглед. И за сега нещата са тук и работят.

:wav: :wav: :wav::occasion14: :occasion14:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, всеки който забележи проблем да пише в тази тема като приложи скрииншот.

Имайте едно на ум, браузърите кешират много неща, така че изчистете кеша и ръчно изберете новият скин за по-сигурно.

Редактирано от Говедо
Видими проблеми - отстранени

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен доста трудно се намира от къде да се смени темата... Преди малко като влязох в сайта и забелязах промяната. Исках да проверя дали има и други скинове и прерових всички настройки, но така и не открих да има такава опция. Сега като видях, че е възможно след посна та Говедо пак доста се рових, докато го открия в долния ляв ъгъл на сайта...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяната на темата, не знам в момента какво можем да направим - винаги се е сменяла така, това е по-скоро функционалност на форумния софтуер.

Иначе оправих качването на картинки и аватари. Има някакъв проблем с някои стари прикачени картинки, които няма да мога да оправя - не се зареждат. Съжалявам - препоръчвам на потърпевшите да ги качат на ново и да ни извинят за неудобството.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване