Jump to content
admin

Great Wall Hover издърпва закъсало BMW X5

Recommended Posts

Е, това си е един вид реклама.

не би могло да е реклама. и аз с мойта 124-ка съм дърпал джип, който беше затънал до праговете на плажа. ама аз бях на твърда почва и с дълго въже :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това недоразумение на БМВ няма нищо общо с "джиповете" ... преди години един такъв, уж с хубави гуми закъса в квартала на 4-5 см сняг ... т'ва става само за мутреси да се пъчат колко богат любовник имат, ама излезеш ли от асфалта с него ще ти трябва трактор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много зависи. Преди години пред блока ми, един Q7 боксуваше безпомощно на максимум 4 градуса наклон на 4-5 санта сняг, на хубав път, по който току що бях минал с колата ми, която струва стотина пъти по-малко от него. Но беше с огромните си летни гуми. Малка подробност. Помоли ми се човека съвсем културно и го дръпнах. за да мине тия проблемни 10 метра. Т.е.много зависи от ситуацията и от уменията на шофьора. Накрая най-проходими винаги се оказват тракторите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не кара кола само на него не му се е случвало да закъса :) , но подбни машини обикновенно закъсват поради не добра преценка на ситуацията и най- вече надценяване на възможностите на автомобила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, скоро ще ги пуснат и в Метрото, да дърпат мотрисите. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия клипчета са ясни. По-добре разгледайте руските от офроуда и карането в снега с Hover.

Доста впечатляващо, а и не са от производителя. Качват ги собственици.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста странен преден капак. Този отвор за ИНТЕРКУЛЕР ли е. На нито един от моделите до сега не съм виждал с такъв преден капак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване