Jump to content
didobreika

Смяна на Панела на Климатик Hover 5

Recommended Posts

Здравейте.От няколко дена съм собсвеник на HOver 5 .Всичко в Джипка ми харесва ,освен  панела на автоматичния Климатик,който не знам дали мога да нарека климатроник.Въпроса ми е мога ли да сменя панела ,който е с 2-те врътки,който приличат на капачки от минерална вода с ето това.https://www.aliexpress.com/item/Original-A-C-SWITCH-Air-conditioning-control-panel-8112300-K80-8112300AK80XA89-for-Great-Wall-Haval-H5/32858566925.html?spm=2114.search0604.8.45.e6fb7d5f7B3DOP   или това е за климатроник.Много благодаря за помоща ви.

Може би първо свали сегашния панел и сравни дали буксите са еднакви. Ако са еднакви може би ще стане. Въпреки че не виждам защо е цялата играчка за нещо което просто ще изглежда по-готино.

Ами този ми харесва повече и ще показва температурата на това дисплейче.Само да попитам хора с Хувари Климатрониците им по този начин ли изглеждат или този панел е и на климатиците но по нова година?

Става. Аз съм с такъв панел от няколко години на HOVER H5 2011г. Този панел не ти го препоръчвам,понеже няма копче за подгрева на задното стъкло. Копчето е празно от дясната страна-долу. Така, че потърси друг панел или пиши на котаеца да намери с подгрев. 

0-02-04-5d932da3ce7290f006bdeb0d4652d87477933a17838fb3cd63e3467c9b7e0863_full.jpg

Да става. Аз също си взех и всичко си работи. Тука по моргите се намират.

IMG-e1f961ea144d52c34dcebe17b1a0e683-V.jpg

Edited by maverick78

На 16.12.2018 г. at 21:34, maverick78 написа:

Да става. Аз също си взех и всичко си работи. Тука по моргите се намират.

IMG-e1f961ea144d52c34dcebe17b1a0e683-V.jpg

Колега би ли споделил цена на този панел,за да се ориентирам дали си заслужава втора употреба?Понякога искат пари повече отколкото струва ново.

Аз го взех от Стара Загора за 60лв. В али експрес ги има от 70 до 120. 

Благодаря колега,поръчно от Алито за 70 лв.,чакам доставка.

Явно съм го уцелил на някаква промоция,от същия продавач беше 39,73 долара с доставката,сега гледам ,че е по скъпо.

На 4.03.2019 г. at 22:21, kriss1 написа:

Явно съм го уцелил на някаква промоция,от същия продавач беше 39,73 долара с доставката,сега гледам ,че е по скъпо.

order.jpg