Jump to content
snipi

В В кабели за свещи

Recommended Posts

Ако някой знае,какви от къде,заместители,родни,да сподели,за в сервизите е ясно...

Редактирано от snipi

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип от аутлендера по снимки трябва да са същите,но два пъти ми доставяха и все греда. 

Не се губи със заместители според мен.

В представителите цената за комплект е 72лв с включен ДДС,а ако знаеш кой ти е проблемния можеш да си купиш само него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще е ясно,щото се поогледах по сайтовете,но кашата е пълна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти на Тесла  :http://www.tesla-blatna.cz/en/ignition-lead-set,mitsubishi-pajero-ii-v2_w-v4_w-year-04-91-04-00-engine-4g64-capacity-82-2351,2972,200#results 

и свещи :Pajero 2400 2.4 03.91 - 4G64 4 1,1 BPR6ES-11 4824 13 LPG 2  НЖК

това е в каталога на КОСЕР...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,каква е цената,знаеш ли,че не пише в сайта

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези няма да станат защото профила на кабела няма да уплътни на капака на главата и ще стане голямо мазало след време.

"Варна Моторс" имат го комплекта за целия двигател , но може и по един 0887889939

http://greatwall.bg/dilari/варна/

Проверено днес налични са всички

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Краси, днес си купих 72 лева, на жипката ми в момента са такива...значи 119400 км не са сменяни, е след още малко ще ги сменя...като стане на 120000.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, Kan4o said:

Прав е Краси, днес си купих 72 лева, на жипката ми в момента са такива...значи 119400 км не са сменяни, е след още малко ще ги сменя...като стане на 120000.

Колега има ли някакъв номер на кабелите който си закупил. Аз взех на Тесла Т538B но се оказа че конектора за бобината се различава.(конектора на кабелите е стандарт DIN, докато конектора на бобината е стандарт 4mm).

Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не нищо даже и не съм ги сравнявал оставих ги в багажника , но са от фирмен сервиз и магазин на Греата и са много сносни.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има стари кабели за изхвърляне,от Х5,приемам дарения.трябват ми за експеримент-преработка,за който ще пиша после.Любо 0888 61 97 61.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ховер H5 кабели който могат да се използват са: Тесла T315B и T313B. Немога да намеря в online магазините аналог на тези кабели от други производители.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели тесла Т315B пасват идеално, цената е 45лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимай ги и ги покажи тия кабели....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прикачам снимки на кабелите. Между другото са малко по-дълги от оригиналните кабели, което позволява ако се наложи да се монтира бобина с друг размер.

T315B1.jpg

T315B2.jpg

T315B3.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вид са същите , като оригиналните купени от фирмения магазин, само на  надписите пише друго... и че са произведени в САЩ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и ако качите информация от къде и как могат да се закупят темата ще стане и полезна освен информативна.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са купени от фирмен магазин за 72 лева по нагоре съм писал...утре ги сменям заедно със свещи и други дреболии...Ще снимам утре старите...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези от мрежата на оторизираните дилъри е ясно - ти си писал цена и доставчик.

Колегата с алтернативната "тесла" ако може да даде инфо освен за цената и доставчик та който търси ............................  и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теслата според моя опит с тях не стават,след 2000км ги смених

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ги оригиналните кабели, същите сложих днес- вижда се втори кабел, прегорял е там дето прави контакт с връзката за свеща е може да се направи и от 2 да стане 1 и да върне от път - останалите са добре . Въпреки всичко ги смених. Минали са точно 119955 км като последните 1000 усещах прекъсване на тихите обороти заради искренето, но колата си вървеше. вижда се и номенклатурният номер на единният кабел, защото те се продават поотделно. Свещи махнаха НЖК и сложиха «BOSCH» FR7DCX+11 ....Те бяха на 30000 км тамън за смяна. Не слагам платина , иридии и прочие..още от как съм шофьор и си знам- най обикновени свещи и 25-30 к км...

DSC_0052.JPG

DSC_0053.JPG

DSC_0054.JPG

Редактирано от Kan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
On 3/6/2018 at 8:14 PM, Krasimirr said:

За тези от мрежата на оторизираните дилъри е ясно - ти си писал цена и доставчик.

Колегата с алтернативната "тесла" ако може да даде инфо освен за цената и доставчик та който търси ............................  и т.н.

Колеги кабелите ги закупих от АутоСтар в София, но ги имаше и в други магазини за авто части който ги поръчват след заявка,  в Косер без отстъпка бяха на 56 лв, в АутоПлюс също ги доставяр след поръчка но цената беше по-висока.

Иначе и аз изчетох доста мнения за кабели Тесла, но всепак реших да ги пробвам че нямаше друга алтернатива на оригиналните кабели (не искам да купувам от официалните представителства)   

Редактирано от Ginoo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е решен при мен по следния начин

Купих си кабелчета от Алиекспрес,смених си ги и придърпването изчезна-17-18 евра

Купих си кабелчета за Зил 130 с медно жило от Ботевградско шосе бл 2,за 30лв,8бр,т е два комплекта 

Старите си кабели ги подмениха с Зиловските и има едни на колата,едни резерва комплект и още едни разперва само кабел

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да ги видим тия Зиловски кабели- снимай ги.......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.03.2018 г. at 8:57, snipi написа:

Въпроса е решен при мен по следния начин

Купих си кабелчета от Алиекспрес,смених си ги и придърпването изчезна-17-18 евра

Купих си кабелчета за Зил 130 с медно жило от Ботевградско шосе бл 2,за 30лв,8бр,т е два комплекта 

Старите си кабели ги подмениха с Зиловските и има едни на колата,едни резерва комплект и още едни разперва само кабел

може ли снимка или линк за тези от али

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване