Jump to content

CarSpending.com: Android приложение & уебсайт за следене на разходите по МПС-то


admin

Recommended Posts

Вече сайтчето си има собствен форум, като логвайки се на сайта, сте логнати и във форума:

http://www.carspending.com/forum/

 

Не е супер добре интегриран, но ще стане с времето. Ще съм безкрайно благодарен, ако за въпроси, проблеми, предложения и други пишете там - да можем да обсъждаме на едно място всички предложения. Защото в момента следя теми в 10 отделни форума и се пише за едни и същи неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Наскоро се поосвбодих и започнах усилена работа по направата на:

1) API, така че да направим мобилни приложения

2) Всички искани нови функционалности като "споделени МПС-та", "напомняния за застраховки и други периодични плащания", но най-вече...

3) Пълен редизайн с мобилна версия!

 

Оказа се, че работейки с дизайнерка, която не разбира идеята на сайта и не е негов потребител, ще е много трудно да се направи нещо уникално - само по описание на идеите ми и ужасните ми рисунки. Така че ще използвам темата да кажа, че търся дизайнер, с който или да станем партньори в това начинание, или да му бъде плащано за freelance работа по проекта.

 

Трябва да се направи нов модерен и респонсив дизайн, който да помества текущите и още много функционалности. Дизайна ще се ползва и като шаблон за мобилните приложения после. Нека просто ми пише, имам с какво да го грабна (ако се кефи на подобни авто проекти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлично , че си се сетил....направи я така , че такива консерватори, като мен да ти станат фенове и да се регистрират в сайта.Успееш ли с мен, ще имаш успех на 80%.

Ами сега....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • admin unpinned this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...