lider99

Първия C30 във форума !

112 posts in this topic

Също искам да помоля за малко обяснение - кчвам една снимка в която съм посочил какво не ми е ясно и не видях нищо в сайта на волекс.

10703725_10205161894746291_7315683603853

0

Здравей,

1. лизингите са еднакви. Въпрос на лични предпочитания;

2. обект на гаранция са;

3. това в ляво е някакъв афтермаркет блутут;

4. този капак просто скрива отделение за дребни предмети;

5. дисплея в ляво е часовник;

6. в дясно е лампа за непоставен предпазен колан на пасажера.

Поздрави,

1

Не знам какво толкова ще видиш ако е отворено, просто една ниша за натурии и да не се виждат им сложили капаче. Дисплея отляво на капачето освен часовник, допълнително има индикатор за включено отопление на задното стъкло и страничните огледала. Като светне слънцето се вижда, че има и поле за автоматична скоростна кутия, но логично той не работи.

А лизингите наистина са еднакви.

За проблем със задните амортисьори при С30 не съм прочел, но при мен такива няма. А те са гаранционни разбира се

0

Другото ..колегите са обяснили .Само за блутута да обясня,че това монтират от Литекс моторс когато поръчаш "Блутут със стерео аудио стийминг"(поне на мен такова сложиха)

0

Другото ..колегите са обяснили .Само за блутута да обясня,че това монтират от Литекс моторс когато поръчаш "Блутут със стерео аудио стийминг"(поне на мен такова сложиха)

Това не стои ли като притурка на автомобила, стил афтърмаркет. Аз лично не пожелах такова нещо, като го видях как изглежда. Поне върши ли нещата, които пишат за него. И не е ли малко дървено управлението му

0

Моля, собственика на колата да даде мнение за същата, след като я е покарал няколко месеца? Благодаря предварително.

0

Първите впечатления от возилото са много добри. Изключително добре се държи на пътя. Към момента съм приятно изненадан от всичко, надявам се впечатленията ми да останат непроменени.

А ето я и нея - за съжаление в момента имам само една снимка на светло, но все пак...

post-20792-0-81213400-1447866316_thumb.jpg

post-20792-0-82999200-1447866332_thumb.jpg

post-20792-0-02868100-1447866344_thumb.jpg

post-20792-0-96725300-1447866354_thumb.jpg

0

Това не стои ли като притурка на автомобила, стил афтърмаркет. Аз лично не пожелах такова нещо, като го видях как изглежда. Поне върши ли нещата, които пишат за него. И не е ли малко дървено управлението му

Привет,

И аз се интересувам от същото, доста се двоумя дали да не си сложа и аз един такъв блутуут....

0