Jump to content

Тунинг на Н5


Fitibaldi

Recommended Posts

Здравейте,

аз още не съм купил джипарата, ама вече се оглеждам за тунинг.

Работата ми е свързана изключително с Русия и намерих начин да поръчам малко тунинг за Н5.

някой дали e заинтересован от комплект тунинг брони. Удобни са, че са точно з амодела, има място за датчиците за парктроника и задната може да скрие до някаква степен газовата бутилка? Цената на комплекта е 500 лв.

 

426296247_264.jpg

 

426293275_340.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва, но на предната броня средната част трябва да е никел защото при черният цвят това сивото ще се губи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е хром по детайлите по спецификация. за жалост още не съм ги виждал на живо.

за хората с тегличи няма проблем, защото тези части могат да се изрязват. как се реже хромираната част ще мислим на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се от така наречените дефлектори (или в русия мухобойка) за предния капак и прозорците. Цента доколкото видях за двете е по 2000 РУБ. Можеш ли да доставиш или се занимаваш само с тези брони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещавам да ги проуча. Не са разпространени тук, но там почти няма кола без такива

И аз имам интерес към дефлекторите, ако се окаже че може да ги доставиш, ще изпратя данни за доставка.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези мухобойки освен за красота имат ли друго предназначение, да речем за подобряване на аеродинамиката?

 

Тези които са на стъклата, служат за да не ти шуми от леко отворен прозорец, сиреч може и без тях ама изглежда готино, а този на капака наистина помагат за да не ти се съсипва лака на капака от камъчета, мушички и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тези които са на стъклата, служат за да не ти шуми от леко отворен прозорец, сиреч може и без тях ама изглежда готино, а този на капака наистина помагат за да не ти се съсипва лака на капака от камъчета, мушички и тн.

 

Благодаря ти за пояснението. Същата информация намерих и в руски сайтове за тези неща. Намерих и стелки точно за модела, но са в Моска :( няма как да се докарат до България за сега. Иначе като цена са супер около 100-тина лева по курса на деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

нямам много време да следя форума задълбочено.

ще проуча въпросите по всички запитвания, просто не мога да се ангажирам със срок за жалост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, от Литекс Моторс няма ли да помислят за аксесоари и тунинг.

Все пак за да няма риск "непризнаване на гаранция" е необходимо да има оторизиран доставчик и сервиз.

 

То един елементарен ключодържател с марката на автомобила няма, да не говорим за такъв за модела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, от Литекс Моторс няма ли да помислят за аксесоари и тунинг.

Все пак за да няма риск "непризнаване на гаранция" е необходимо да има оторизиран доставчик и сервиз.

 

То един елементарен ключодържател с марката на автомобила няма, да не говорим за такъв за модела...

 

Е, А де! Ако знаете от кога го задавам този въпрос на дилъра... Спрях да питам и започнах да се ослушвам за аксесоари от други места, точно като този случай.

Хайде някой съфорумец от Литекс да провери и да пусне малко светлина тук.

Мисля, че ще е интересно за собствениците и на 3-те модела, не само Ховер-а!

Редактирано от rtasev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как такива допълнителни аксесоари да свалят гаранцията. не се нарушава цялостта на автомобила и на детайлите му.

хубаво е наистина да има аксесоари за автомобилите, просто количествата, които се изискват за доставка не отговарят на пазара в БГ. затова и аз се боря с търговците зад граница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво Fitibaldi ! Наистина е хубаво да има аксесоари, стига да ти се връзва бизнеса с доставката. Защото това не са големи количества артикули. Ако успееш да докараш нещата за желаещите и себе си ще е супер. Има неща които и аз бих искал да си поръчам. Много съм навит за мултимедия с навигация и ТВ например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за окуражаването.

моята сфера е съвсем различна и това ще е просто нещо като хоби :)

надявам се скоро да успея да го подкарам това хоби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Добре де, от Литекс Моторс няма ли да помислят за аксесоари и тунинг.

Все пак за да няма риск "непризнаване на гаранция" е необходимо да има оторизиран доставчик и сервиз.

 

То един елементарен ключодържател с марката на автомобила няма, да не говорим за такъв за модела...

 

 

Колеги а ето какво ми предложиха от Литекс Мотор за за ролбари и степенкиGW.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ми прави впечатление е следното:

 

1. Цените са без труд за монтаж (това не е крайна цена).

 

2. Предните ролбари които са с дъга не покриват зоната под двигателя. Разгледах сайта на производителя и ми направи впечатление, че за всички марки са еднакви. Това няма лошо, но е нормално да има и вариант със защитено място под двигателя. Единственото вариант е да си сложиш тръбата, която покрива от край до край предната част. В този случай, обаче не могат да се монтират допълнителни фарове, каквато възможност има на модела включен пакет със страничните ролбари и надпис HOVER "MED/K/282/IX".

 

3. За страничните ми харесват тези със широката форма "P/282/IX", при условие че има гумени елементи против хлъзгане при качване и слизане. Доколкото знам има такива елементи, но на снимката не е много ясно дали е така. Моля ако някои ги е виждал да сподели.

 

4. Пакетните цени, както ги смятах по друга оферта с труд е същата ако си ги поръчаш отделно. С една дума няма промоция :).

 

5. В случай че си сложиш теглич, лявата и дясната задна част са незащитени и при маневри с ремаркето може да повредиш бронята. Виждал съм на други модели джипове частична тръба по външния ъгъл на на бронята. Много практично ми се вижда.

 

Похвално е че са ги пуснали и аз мисля да слагам ролбари, но го обмислям още.

 

Не мога да се начудя защо не предлагат стелки за купето?! Толкова ли е сложна да ги внесат от Русия или може би и за тях им трябва типово одобрение, като за всички останало?!

 

Дано скоро има по-голям избор от аксесоари.

Редактирано от leomm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за мен стелките са проблем който ще е трудно да реша :( .Все пак идва зима :icon_santa: и не ми се иска вътре да е мокро-пък и после мирише.Ако някой има някаква идея нека да е сподели с нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и за мен стелките са проблем който ще е трудно да реша :( .Все пак идва зима :icon_santa: и не ми се иска вътре да е мокро-пък и после мирише.Ако някой има някаква идея нека да е сподели с нас!

 

Стелки има ..... но в Русия. Доставка "Нет". Ето и пример http://www.avtoklado...ru/706-2-1-6929

 

Ето и интересен страничен праг http://www.avtokladovka.ru/1113-2-1-7317#

Има и подкалници, какво ли още не.

Редактирано от leomm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...