Jump to content
Kan4o

Гуми

Recommended Posts

Оказа се ,че завода в Баховица има излишък от гуми за тези два жипа...225/65/17 кумхо, купър 2014 на 60лв, цената е символична гумите са всесезонни  и са за нашите коли. Аз вече поръчах 4...Колеги не се мислете...пишете ми и аз ще ви организирам покупката. Защо да минаваме през магазини??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да , но отвори който и сайт за гуми и има калкулатор ще видиш ,че тези са по малки с 13 мм и е доядисан маркера в зелено т.е. допустимо е. Примерно аз карам със зимни 245 и са по големи с 13 мм и пак са допустими. За тази цена е повече от добре....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената е ясно ,но стават ли за зимни като са всесезонни.

И се питах в този форум имали раздел за продажби като във всички форуми,защото си търся радио с двд или навигация

Редактирано от Georgi86

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всесезоннат гума си е всесезонна кво и е...аз първата зима изскарах с ТОЙО-то и тя такава и после взех Бриджестоун...зимни 

Аидеееее днес са излетели 32 гуми, утре 2 наши съфорумци отиват да вземат.....приготвените ще свършат и ще се чака да свалят от автомобилите.....имайте предвид....

Оказа се че има и Giti пък били американски гуми Сингапурска компания- 48 лева парчето.

Колежката казва,- сносни  са карала съм доста с тях....Н6

Бре ето ви класацията световната тия ЖИТИ та 11 място даже и преди Кумхото вижте я...добре ,че мацката от завода  ме ограмотява: https://www.tyrepress.com/2017/06/premium-tyremakers-continue-to-lead-global-top-20/

Редактирано от Kan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Kan4o, писах ти лично, но не знам дали си получил. Бих желал да се възползвам и аз и да взема 4 гуми

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш на лични!!!! Колеги който желае нека ми пише. Не е удобно да слагам личен тел на дамата дето се занимава в завода с гумите. Пращам го на лични и става.....Работя бед комисионна, само за едно БЛАГОДАРЯ!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване