Jump to content
V Petrov

Къде да намеря нов радиатор за Hover H3

Recommended Posts

Здравейте на всички, моля да ми помогнете да намеря нов радиатор с номер ; 1301100-k00 за модел Hover H3. 

Моя радиатор започна да загрява само едната половина и на баир загрява двигателя. По равното няма проблеми. Някой имал ли е такъв проблем? Моля, помогнете .... !!!

Дясната страна нормална включва перка но другата студена, казаха ми че е добре да го сменя в един сервиз...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е студен значи и запушен. Радиатора има 3 отвора. поне...ти опита ли да го промиеш и продухаш....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш с хубава промивка първо и тогава да търсиш друг радиатор. 

Не съм много сигурен, но мисля, че са еднакви с Н5 - морги, представители, афтърмаркет....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукни в нета и ще намериш...виж и какво още:Здравейте колеги прочетох всички коментари и всичко което сте правили е било с нулев резултат това е защото с оцет се прави туршия а с нея се пие ракия. А за радиатори те мога да помогна каквито и химикали и кисели и да ползвате ефектът ще е същият преди 2години намерих машина която промиване радиатори те без демонтаж от автомобила работи с висока температура под налягане и химия която вади всички отлагания в радиатора не можете да си представите какви чудеса съм Вадил от тях от парченца ръжда до големи парчета силикон-0897800402-за повече информация се обадете

И още  оказа се  ,че има и сервизи-http://www.dunevmotorsport-r21.com/pochistvane-na-radiatorcheta-na-parno/    ,  http://ddautoservice.bg/машинна-смяна-на-антифриз

и още добавка на Лики моли  http://www.senax.bg/eshop/product/70/dobavka-za-pochistvane-na-radiatora-50-otstapka.html  

Така че според мен имаш още много до нов радиатор, на парното не знам , но на климатика е 680 лева - смених го ама го платиха застрахователите...

Чаоооо, пия хубаво червено вино с мръвки хахахахахаха жив и здрав да си.

Пиши как си се справил с проблема!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
5 hours ago, Kan4o said:

Чукни в нета и ще намериш...виж и какво още:Здравейте колеги прочетох всички коментари и всичко което сте правили е било с нулев резултат това е защото с оцет се прави туршия а с нея се пие ракия. А за радиатори те мога да помогна каквито и химикали и кисели и да ползвате ефектът ще е същият преди 2години намерих машина която промиване радиатори те без демонтаж от автомобила работи с висока температура под налягане и химия която вади всички отлагания в радиатора не можете да си представите какви чудеса съм Вадил от тях от парченца ръжда до големи парчета силикон-0897800402-за повече информация се обадете

И още  оказа се  ,че има и сервизи-http://www.dunevmotorsport-r21.com/pochistvane-na-radiatorcheta-na-parno/    ,  http://ddautoservice.bg/машинна-смяна-на-антифриз

и още добавка на Лики моли  http://www.senax.bg/eshop/product/70/dobavka-za-pochistvane-na-radiatora-50-otstapka.html  

Така че според мен имаш още много до нов радиатор, на парното не знам , но на климатика е 680 лева - смених го ама го платиха застрахователите...

Чаоооо, пия хубаво червено вино с мръвки хахахахахаха жив и здрав да си.

Пиши как си се справил с проблема!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много ще пробвам да мина така дано се оправят нещата ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
18 hours ago, Kan4o said:

За да е студен значи и запушен. Радиатора има 3 отвора. поне...ти опита ли да го промиеш и продухаш....

Не знам дали ще има ефект след като половината работи половината не .... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиии, най- лошото в тоя живот е да си загубил кураж и да не искаш да се бориш.....отивай купувай нов радиатор!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиатора го оправих на тази машина в Нова Загора, сега е много по добре, след целия този бъркоч .....

19679652_10208922276892962_1680136370_n.jpg

26803238_10208922276652956_2023978361_n.jpg

28537568_10208922273492877_854680761_n.jpg

28537791_10208922277012965_44584894_n.jpg

28537975_10208922276612955_1859047418_n.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре това желе от къде се е взело....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не си сипвал боза в тоя радиатор? Не мешай антифриза - сложиш ли син, само син наливай. Веднъж на 2 години отиваш в сервиз да сменят антифриза - правят го с машина за 10 мин. Може и сам но е играчка с обезвъздушаването после.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо трябвада се сменя антифриза, след като е нямало интервенция и всичко е наред????

Редактирано от Kan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 6.03.2018 г. at 18:44, Kan4o написа:

Добре това желе от къде се е взело....

Преди 11 часа, vencibull написа:

Колега да не си сипвал боза в тоя радиатор? Не мешай антифриза - сложиш ли син, само син наливай.

Вариантите за тази "Боза" да е в мотора, че или са смесени няколко вида антифриз или някъде назад във времето е била издухана гарнитурата и се е случил по редкият вариант маслото да попадне в антифриза. Аз залагам на 2я вариант ;)

Сменя се на 2 години като всяка чорба в мотора защото има срок на експлоатация - Да, става и с вода, но резултата при охлаждането със старият антифриз е по зле от водата. Съвсем отделна тема е корозията която причинява......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване