Jump to content
tishkov86

спря да пуска вода на задния прозорец

Recommended Posts

имам следния проблем и бих искал ако мога сам да го отстраня понеже нямам време да оставям колата в сервиз.... чува се помпата да работи отбаче от задната дюза не се пуска вода. някой да даде съвет ако може, мерси!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има от днес това нещо. Нямам представа още на какво се дължи това нещо и си мисля, че ми е намаляло нивото на течността. На предното пръска нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на Астрата зимно време ми се е случвало същото, но като се затопли се оправя. Може да има и запушване. Долейте си течност може и да се оправи:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или замръзнала течност.Щом моторчето работи или е запушен маркуча,или няма течност.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече клоня да е се запушва задната дюза, защото предните си пръскат съвсем норамално, тесността не е замръзвала. Все пак разплитането на задачата(драмата) предстой. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи каква течност сте сипали,аз наскоро взех от Калфланд течност и сипах на моята Тойота и когато е студено на задното стъкло много бавно тръгва,на предното няма проблеми :) колеги опитайте с различна течност предполагам,че може да се оправи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загадката е разкрита. Количеството на течността е намаляло доста и спря да пръска на задното стъкло. Днес долях от същата течност и веднага взе да пръска. Няма запушване или замръзване. :)

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загадката е разкрита. Количеството на течността е намаляло доста и спря да пръска на задното стъкло. Днес долях от същата течност и веднага взе да пръска. Няма запушване или замръзване. :)

Оправи се и при мен, благодаря много. Редактирано от Говедо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване