Jump to content

Recommended Posts

като изключим факта,че не е с оригиналните си гуми (което е бял кахър) пикапчето добре се справя с терена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де! Хората са го екипирали с гуми за този терен:) Като гупиш, го купуваш с гуми за асвалт, и по-малко за такъв тип оффроад. Но идеята им е да покажат, как се справя колата на такъв терен. Нормално е:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успорвам качествата на автомобила,просто ми направи впечатление,че не е с оригиналните си гуми. И поради тази причина го споменах ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре драпа добичето :thumbsup:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много в час, но защо в клипа има само спускания в снега и нито едно изкачване. Иначе пикапа е изглежда супер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето много ми хареса.Браво.

Озвучаването-също.

Пикапа се представи много добре,като се вземе предвид,че снега по който кара е доста дебел и с дебела замръзнала кора.Това ясно си личи когато се спуска от склона с най-голям наклон.

Не мога да се съглася с колегата преди мен,че нямало изкачване-дори на едно такова ( 1.37ма сек.),се вижда как пребоксува и ....аха да затъне,но продължава отново напред.

Корава машина. :hello2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е нормална практика при такива условия гумите да са различни, това е като с летните и зимните. Иначе изглежда много стабилен, яко клипче.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване