Jump to content

Great Wall Voleex Hybrid


Recommended Posts

Здравейте,

 

от известно време следя форума тъй като съм заинтересуван от марката и цената ми се струва прилична, но ми се иска да изчакам малко или поне до сега ми допада най-много Great Wall Voleex C20.

 

Сега по темата видях тези снимки в Интернет и много се очаровах от тази визия. Въпроса ми е дали някои е запознат и очаквали се производство от този модел хибрид? За мен лично този екстериор на автомобил е с много съвременно излъчване и ще има голям успех.

post-4915-0-83131700-1327006731_thumb.jpg

post-4915-0-71375100-1327006732_thumb.jpg

post-4915-0-97631300-1327006732_thumb.jpg

post-4915-0-31110200-1327006733_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много интересен концептуален модел, който за пръв път виждам! Имайки предвид, че Great Wall работят с лицензи на Toyota, а те от своя страна имат куп патенти и разработки на хибридни системи, нищо чудно да видим до някоя друга година и реализация на хибрид в Ловеч :)

 

Имаш ли повече информация за модела?

 

Edit:

 

http://amazing-worldwide.blogspot.com/2011/06/great-wall-voleex-hybrid-car-by-dejan.html

 

Според това, дизайните са на "Деян Хистров", не пише дали са официални или просто фен контрибуция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично попаднах на тази публикация http://www.automotto.com/entry/chevy-volt-inspired-great-wall-volee-hybrid-is-inspiration-examplified/ , където въпросния модел беше описан като бъдещ хибрид, но за жалост единствената техническа информация беше, че може да измине 80 км. на батерии. :jerk: A това което ме обнадежди беше края на материала:

 

"While being lighter on owner's pockets and having eco friendly credentials included, the Great Wall Voleex Hybrid is sure to gain popularity in the times to come, for its new concept."

 

А след като видях и от двете публикации, че дизайна на колата е на българин (или поне така предполагам) много се зарадвах. :hello2:

 

Дано го видим реализиран и естествено Made in Bulgaria. :angel1:

Редактирано от torettos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, миналата година, някъде Октомври или Ноември май беше, четох изказване на някой, не помня кой от управляващите, че до Април тази година, в Ловеч, ако не се лъжа се изграждат мощностите за производство на електромобили. Нали започнаха да сторят и станции за зареждане на електромобили.

Ех, жалко, че не помня точно датата, на публикацията и кой го е казал :) Дано да е истина :)

 

Всъщност като се поразрових, ето:

http://computerworld.bg/37637_proizvodstvo_na_elektromobili_v_balgariya__naprolet ,а и това

 

Редактирано от SP1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...