stm

Постоянно заключване на вратите от самосебе си на Н5 , дори и ключовете да са в автомобила ?

Recommended Posts

Здравейте, Ховър Н5 , 2009 г, 2,4 бензин . Имам два оригинални ключа с дистанциооно (копчетата за оключване и заключване)

Проблема е че оключвам колата , въртя се около нея и тя сма се заключва. Пробвах да оставя вътре единия ключ- пак се заключи , добре че имам втори . 

Това програмируема екстра ли е и как се активира / дезактивира , само с връзка с тестер или от бутоните на дистанциооното в ключа също може ?

Друг въпрос - свързването с комп за четне на грешки и др. с кои програми става или ги има само в официалните сервизи ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При моята ако не отворя врата 30 секунди след отключване се заключва отново. Но ако отвориш врата или багажника след това не се самозаключва, дори и часове да стои.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За връзка към Ховер може да ползваш ELM327 OBDII с bluetooth. Има ги за по 5-6 $. Моето което си взех мисля, че с доставката ми излезна 16-17 лв (непомня вече).

Мястото където трябва да го включиш е точно под кормилото в ляво под пластмасата. Намира се над дръжката за отваряне на капака. Държи се на една телена рамка.

Това OBDII работи най-добре с Андроид, но трябва да е отключен телефона или таблета. Приложението, което се ползва е Torgue.

Ето за такова нещо става на въпрос: http://www.ebay.co.uk/itm/ELM327-WiFi-OBD2-OBDII-Car-Diagnostic-Scanner-Auto-Scan-Tool-For-PC-iPhone-iPad-/231408998097?hash=item35e10d16d1:g:VBoAAOSwBahVWYg~

Допълнение: Относно самозаключването и аз имах подобен проблем в началото. В последствие от фирмата, която монтира алармата ме попитаха как искам да е настроено и аз изисках да ми го махнат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли не знае как се програмира това заключване ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само при отваряне на шофьорската врата ли прави този номер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да хвана ....кога и при коя врата го прави ...Лошото е че дори и да са вътре ключовете пак са заклщчва дори и да са на контакта

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази опция се изчиства от алармата и централното заключване. Иди при алармаджии и ще ти го махнат. При мен на старото RX 4 го прави същото, но те го махнаха.

Редактирано от zhelev_48

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е си е фабрична настройка.И на мен първоначално ми беше кофти когато имам работа по колата вратите да ми се заключват постоянно и аз да цъкам нонстоп на дистанционното за да си ги отключа.Но понеже при мен батерията ми е слаба и не винаги ми отключва от раз,то по случайност установих,че когато вместо с дистанционното да си отключа джипа,то отида до колата пъхна ключа в ключалката и си го отключа.Тогава вече колатата не се заключва докато не натиснеш копчето за заключване от дистационното.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване