dry-ice

И последният седан Great Wall С30 беше продаден

Recommended Posts

http://greatwall.bg/novini/%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d1%8f%d1%82-%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%bd-great-wall-%d1%8130-%d0%b1%d0%b5%d1%88%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d0%bd/

Е,това е! Мечтата на всеки да кара нов С30 е спряна, ако иска някой може да му го дам след гаранцията да се повози на такава кола.

Всичко което е почнало в България като автомобилостроене е загинало. Да се надяваме, че и тази инициатива няма да загине. Отивайки си един по един моделите малко ме притеснява.

Но, никой няма да бъде нито изумен, нито дори и учуден. Просто ще приемем факта, че в нашата държава нещата не се случват, А за сведение нашите комшии (Dacia) продават и в Германия

.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ,те дачиите отдавна ги продават в Германия и май доста добре вървят, така че следващата кола може и да

е дачия

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че китайците остават само джипките и пикапите и разкарват всичко останало. Нищо зависещо от Литекс Моторс.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е, че китайците остават само джипките и пикапите и разкарват всичко останало. Нищо зависещо от Литекс Моторс.

Не съм на същото мнение, хората си направиха фейс-лифт на С30, че и С50 си имат. При нас нищо....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен рекламата беше много слаба в медиите. Който съм возил в колата е оставал приятно изненадан от нея, но всеки пита след определен пробег какво ще е състоянието. Няма написано нито от автомобилите по света, нито от тестовите автомобили(поне аз не съм намерил нещо на български). Вчера бях спрял в Долни Милановац и колата направи впечатление на сърбите но те не бяха чули за такава марка коли, а нали се продават и там?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване