Jump to content
VPP

Проблем с тапицерията на вратата на 3H Suv

Recommended Posts

Проблем с тапицерията на вратата на 3H Suv. Кажете колеги някой имал ли е подобен проблем. Явно от жегата се появиха първо мехури от въздух на вратата и след това се сви така наречената тапицерия. Ходих при тапиицер явно не е много добър и каза, че това няма оправяне. Вие какво милите? 

Също така и скоросният лост има една подобна тапицерия къде и как мога да я подменя? Благодаря за всеки отговор. 

post-18814-0-47436500-1442048286_thumb.jpg

post-18814-0-37039100-1442048287_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоростния лост и при мен е така,за Габрово и района не знам къде могат да ти я направят.В София фирми тапицерски бол :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и при мен беше така с тапицериите, но това е поправимо, просто трябва да отидеш при първия авто тапицер и си готов.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, има ли някой инфо каква цена мога да платя за подобно нещо и ако може един адрес на авто тапицер понеже тук в габрово няма? Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Балчик има един майстор. И аз съм със същия проблем и скоро ще го ползвам.

Редактирано от Говедо
Правопис и пунктуация

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик, но моля посочвайте точни координати на тези майстори, за да има смисъл мнението ви. "Един майстор в Балчик" не знам как някой ще го намери, което е съвсем настрана от факта, че авторът на темата е от Габрово и едва ли ще ходи до морето да му оправят тапицерията.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом от софия идват при него нее на края на света.0897952852 Алтер се казва маистора

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване