Jump to content
Весислав Кангов

Смяна на кабели за свещи на 30 000 км

Recommended Posts

Колеги не е по темата но да попитам една потробност, предстои ми обслужване на 30000, обявиха ми цифра но странното е че можело да се наложи смяна и на кабели на свещи как така като дори в книжката пише смяна на 90000 на кабелите??! Надявам се Бойко да го прочете и да ми обясни, така или иначе обслужването ще бъде в Митвас, не са ми казали от Митвас за кабелите, просто сверявах цени.

Като ще се дават пари поне да е при добри майстори.

Редактирано от Ванката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля прочетете правилника за публикуване на мнения и се придържайте към писането по една тема в едно съобщение.

Ползвайте редактирането. Върши работа.

По въпроса. По темата е писано и преди, най-вече в частта със смяната на свещите, които е нормално да се сменят. Относно кабелите на мен лично не ми се е налагало да ги сменявам до 60 000км със сигурност. В твоя случай може да се е появила нужда, да се сменят от чисто технически характер. Дали трябва да е по гаранцията  не се наемам да го твърдя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е по темата но да попитам една потробност, предстои ми обслужване на 30000, обявиха ми цифра но странното е че можело да се наложи смяна и на кабели на свещи как така като дори в книжката пише смяна на 90000 на кабелите??! Надявам се Бойко да го прочете и да ми обясни, така или иначе обслужването ще бъде в Митвас, не са ми казали от Митвас за кабелите, просто сверявах цени.

Като ще се дават пари поне да е при добри майстори.

Кабелите се сменяват на 90к или при необходимост. 

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване