Recommended Posts

Дали този продукт на Great Wall M4 ще започне да се произвежда някой ден и в България? Дали ще има и други модел на Great Wall за напред в България?

http://www.flickr.com/photos/shkabara/sets/72157636381607435/

Редактирано от Niki-25

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M4 няма типово одобрение за Европейския съюз. В Китай се продава горе-долу , но много по-слабо от H6 , който за втора поредна година е номер 1 в класа си. Мисля , че по-вероятно е в България да се произвежда H2 , който е в класа на компактните SUV и нещо като наследник на M4.  По мое мнение той има потенциала също да пожъне огромен успех на всички пазари , включително и на Европейския. Както вече знаете и H6 , въпреки голямото закъснение най-сетне започва производство в Баховица.Има вероятност за в бъдеще да се пусне и още един пикап- по-голям от сегашния Steed 5 , а е възможно и пускане на сегашния във вариант единична кабина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност за в бъдеще да се пусне и още един пикап- по-голям от сегашния Steed 5 , а е възможно и пускане на сегашния във вариант единична кабина.

Оферта за пикап с единична кабина държах в ръцете си още през Юни месец някъде тази година. Отличава се с по-голямо багажно отделение ( което е съвсем логично) и по-голяма товароносимост.  Ще ви подведа в момента, ако спомена конкретни цифри за килограмите, но пространството в полза на багажното мисля, че беше около един метър в плюс. 

Даже имаше и ориентировъчни цени, но ..... беше преди доста време.

Има голям шанс да го пуснат.

А относно М4 ...... едва ли ще заложат на много богата гама от продукцията на GW. Доста добре вървят продажбите в сегмента на SUV отколкото в малките габарити за основните марки. 

Лично аз бих се радвам да има какво да се разглежда и избира в автосалоните на Литекс, а не да има 2-3 коли, които са ясни. Бъдещето ще покаже.

Да си го пожелаем да бъде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оферта за пикап с единична кабина държах в ръцете си още през Юни месец някъде тази година. Отличава се с по-голямо багажно отделение ( което е съвсем логично) и по-голяма товароносимост.  Ще ви подведа в момента, ако спомена конкретни цифри за килограмите, но пространството в полза на багажното мисля, че беше около един метър в плюс. 

Даже имаше и ориентировъчни цени, но ..... беше преди доста време.

Има голям шанс да го пуснат.

А относно М4 ...... едва ли ще заложат на много богата гама от продукцията на GW. Доста добре вървят продажбите в сегмента на SUV отколкото в малките габарити за основните марки. 

Лично аз бих се радвам да има какво да се разглежда и избира в автосалоните на Литекс, а не да има 2-3 коли, които са ясни. Бъдещето ще покаже.

Да си го пожелаем да бъде.

Единична кабина не се произвежда , въпреки че има оферта с цена и данни. Ще се прави само ако има интерес от пазара.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за хората от бизнеса винаги има интерес,нали трябва да се покаже на клиента и той да прецени какво ще му е по необходимо дали двойна или единична кабина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м4 по обзори в русия е доста свесто автомобилче - мисля, че има нужда от конкурент на панда 4х4. щото малко 4х4 - само панда, пък тя .... . а и да оправят возията на стийд-а - да го направят поне доближаващ се до митсубиши l200, да му сложат и автоматик и тогава - ехеее !!! мечти мечти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване