Marto VM

Varna Motors - представител на Great Wall за гр. Варна и региона

Recommended Posts

Здравейте, колеги и приятели!

С някои от вас се знаем, а с други може би тепърва предстои да се запознаем! Казвам се Мартин Николаев, и съм дилър в представителството на Грейт Уол за Варна.

С удоволствие установих, че наши клиенти вече имат регистрация тук :)

Ще се радвам да отговоря на всякакви въпроси и запитвания, свързани с нашите автомобили!

Пожелавам на всички притежатели на Грейт Уол безаварийно шофиране и само положителни емоции зад волана!

post-5866-0-55673500-1328624666_thumb.jpg

post-5866-0-85509700-1328624681_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви гуми се предлага автомобила, летни или зимни? Зависи ли това от сезона, в който се купува и ако е така, от кога започва продажбата на автомобили със зимни гуми? Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към момента всички бройки от модела Voleex C10 са с летни гуми, а моделите Steed 5 и Hover H5 са с гуми M+S, тоест, всесезонни.  Поне досега винаги е било по този начин.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, аз вече съм собственик на GW, но мога да похваля сервиза ви. До този момент съм с две посещения и отлични впечатления! Надявам се да е така и занапред. Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто един смислен въпрос- сервиза на Литекс ли е или на франчайзинг???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито е на Литекс, нито е франчайзинг. Варна Моторс е оторизиран сервиз за Great Wall, както например е Митвас (в София).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, admin, като мога да допълня, че покриваме и регионите Добрич и Шумен.

Благодаря за добрите отзиви, стараем се клиентите да са доволни от обслужването и автомобилите си!

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е заблуждаващо Видев. Това, което виждаш на снимките е шоурума, който е в една сграда със Субару. Сервиза е друго нещо - той е в една сграда със сервиза на Мазда. Двигателя на нашите машинки пък е Митсубиши. Абе... какво да ти кажа, тичкаме си по японците :laughing5: . Една забележка Марто! Прекарайте на Любо един стационарен телефон, че няма връзка, като се навре там под земята. Като партизанин в землянка е. :homework: Днес си взех вола и утре ще го оглеждам как сте го направили. На пръв поглед супер, но нямах много време за щателен оглед.

Живи и здрави и все така!

ПП: това беше трето посещение и впечатленията са все така отлични!

Редактирано от JI_GIT

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с мобилния наистина е проблем, и с Виваком имаме много сериозни разговори по темата, както и обещания съответно, та се надявам наистина в кратък срок да оправят нещата, доколкото знам и клетка има поставена нова, така, че има развитие :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване