Jump to content
manne

Стойка за резервна гума на Н5

Recommended Posts

Здравейте,

Някой да е слагал стойка за резервната гума на задната броня/врата или там където може да се монтира такава?

Купих си Н5/газ/2009 на старо от Италия и държа да имам резервна гума, но не на покрива или в багажника. Моля за съвети, препоръки или направо предложения, може и със снимки, цени и т.н.

И се извинявам ако е имало вече такава тема - не намерих и затова отворих нова

Благодарско

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и аз се замислях за такъв вариант. След известни проучвания се отказах. Оставих гумата в багажника и там си направих стойка. Въпрос на избор е все пак и да се помисли за + и -.

Пускам и линк на фирма, която произвежда такива неща - чак в Русе ги намерих :). На Нива и Ssangyong има изработени.

http://ankorollbars.com/bg/rollbars/ssangyong

Редактирано от terminator

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това на рекстъна ми се вижда доста грубо изпълнение, но пък и колегата, пуснал темата, е от Русе, и вероятно ще могат да му изработят нещо като за Ховъра

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Това са част от минусите. Мисля, че хората могат да го направят  и по-незабележим.

Редактирано от terminator

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време видях джипара с такава стойка, имаше лого на производителя - докато стигнах до вкъщи, обаче, го забравих. Точно Анко беше, но че ще се окаже и русенска фирма - е то няма такъв късмет.

Благодаря, като/ако стане работата ще постна снимки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж на старите мерцедеси ML - имаха такива като аксесоар, и са доста по-елегантно изработени от това на рекстъна в сайта на русенската фирма - няма невъзможни неща :)

и още нещо - според мен това ако ще е хром, ще трябва да сложиш и преден булбар поне - за да не стои грозно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и вариант в комбинация със силова задна броня, боядисана в цвета на купето /точно на Н3 съм я виждал в тубата/. Бронята там е носещия елемент и не се налага използване на толкова тръби. Стойката се отваря отново настрани, за достъп до багажника. Бронята преминава в защита отдолу на задната част на купето. Клиповете са руски на един от техните клубове на Ховър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на този клип /11.30/ ясно се вижда металната броня и местоположението на резервната гума. Конструкцията на стойката, обаче остава пълна мистерия...

тук на 1.28 се вижда малка част от стойката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване