Jump to content

Как да сваля рейката на газовия инжекцион от главата?


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Имам следния проблем. 

Искам да дам главата на мотора за шлайфане, но в моя град няма къде и трябва да я закарам до София, а не ми се мъкне всичко. 

Трябва да сваля бронзовата част от снимката, за да махна рейката и след това да сваля колекторни те тръби. 

Някой може ли да ми помогне и да ми каже как да го направя? 

Благодаря предварително! 

Поздрави на всички, 

Владислав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно това не е газова рейка, но няма значение. Значи сваляш телчето дърпаш нагоре дюзата и след това с гарги (това са клещи ) развиваш бронзовата чашка 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Мариян, 

Много ти благодаря за отговора, наистина!! Признавам си, че не разбирам много от коли и не познавам много от частите 🙂. Преди да пиша във форума, бях махнал скобата и бях стигнал до тази бронзова чашка. В интерес на истината, много си мислех и аз да ползвам гарги, но се размисли, защото си представях, че е нужен специален инструмент, с който се одвива тази чашка. Помислих си, че може би газаджиите имат такъв инструмент, защото ако се отвива с гарги, не можах да си представя, че се завива после пак с гарги. 

Благодаря отново за коментара. Ще те послушам и ще вкарам гаргите в употреба. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...