Jump to content

Проблем със стартера


Recommended Posts

Здавейте,

отскоро имам проблем със запалването.След преглед в сервиз се оказа,че стартера е наред,а проблема е в самия клеморед на ключа,но майстора отказа да го разглобява защото не подлежал на ремонт или почистване.Проблема се получава когато колата се нагрее от слънцето и излежда нещо слепва в самия клеморед.След почукване пали,но е много неприятно ,а и не знам кога  ще ме остави на пътя.Та въпроса ми е може ли да се почисти тоя клеморед или единствения вариант е да се замени с нов? И ако е за смяна от къде може да се поръча такъв?Джипа е Хувър 3, 200г,бензин 2,4, 4х4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ако си сигурен за клеморрда можеш да си поръчаш от алиекспрес. При мен проблема се оказа в бендикса, че не всеки път изхвърля, а на външен вид беше Ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е на 100 % ,че проблема е в клемореда .Поръчах от нашите тук Грейт Уол за 22лв,но  се оказа ,че не пасва,въпреки,че на външен вид са еднакви.А в алито търсих,но не открих нищо. Ако имаш идея как да го напиша или имаш линк пращай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...