Jump to content
Kan4o

Теч на бензин от резервояра

Recommended Posts

Тече бензин само при движение...може да е от маркучи и ли нещо друго.Тече и то от ламарините под резервоара / там се вижда/. Вече 8 дни не е в движение и не тече. Моля за помощ!!!

Редактирано от Kan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тече бензин само при движение...може да е от маркучи и ли нещо друго.Тече и то от ламарините под двигателя/ там се вижда/. Вече 8 дни не е в движение и не тече. Моля за помощ!!!

Здравей колега,

Ще е много хубаво първо да споменеш за кой модел става дума защото има доста Ховъри и са доста различни. На колко време е, колко километра, кога за последно е ходила на сервиз и тн.

Иначе за подобен проблем аз лично бих отишъл в оторизиран сервиз за да видят какво точно се случва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н3 ...Благодаря...вече го записах за понеделник, но просто попитах дали някой е патил......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н3 ...Благодаря...вече го записах за понеделник, но просто попитах дали някой е патил......

Аз не съм имал подобен проблем с нито една моя кола през годините, но щом е около двигателя, вариантите не са много. Или ще е някой пробит маркуч, или спукана тръба от инжекциона или бензиновата помпа, или някоя връзка е избила. Има и по-кофти вариант да е някоя от дюзите а те са скъпи, но дано не е това...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но не си видял поправката....Тече и то от ламарините под резервоара / там се вижда/.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване