Jump to content
silver_rs

Щастливи собственици на GWM Hover H3 >

Recommended Posts

Здравейте, надявам се да не създавам смут понеже повечето публикации в форума са за новите модели и по-точно произведените в БГ красавци, но все пак има и по стари модели ;) и хора които ги карат.

Та надявам се да се включат и други собственици на модела било то по старички или нови и да дават впечатления или споделят болежки. В тази тема се надявам, всеки да може да се похвали с прдобивка и да сложи някоя друга снимчица.

Приятно шофиране

Ха така колега! Много се радвам да срещнем още един човек с такъв автомобил :)

Форума е за всички фенове и собственици на марката, не само на бъдещите модели от завода на Литекс (макар ти мисля да си първия във форума с по-стар автомобил Great Wall). Дай снимки и разкажи повече за него! С какъв двигател е, от кога го имаш, нов ли го взе, на колко километра е и какви разходи си имал по колата (ремонти, слабости) и съответно от какво си най-доволен? :)

Ще следя темата с интерес.

:) Ами не го взех нов, втора ръка е 10.2006 на 53000 върнат от лизинг беше. Двигателят е 2.4 на Митсубиши както и скоростната кутия, но не се лъжете нищо от митсубиши не става за нашите джопчета, всичко е модифицирано. ;) Като разходи за сега по него само за смяна на филтри, масло, накладки, климатик( пълнене с фреон), всичко ми излезна 440лв. Има още някои неща да се пипнат като казанчетата за чистачките предното и задното(по скоро моторчетата) и мисля живот и здраве есента да сменя дисплея и изобщо цялата конзола с управлението на климатика, радиото и другите неща с навигацията която си е стандартна за модела. Като цяло Аз съм много доволен от Ховера, не знам до колко съм обективен понеже това ми е първия собствен джип, но имам база за сравнение понеже съм карал доста различни модели и по- висок клас и по-нисък. Ако някои се интересува от нещо да не се притеснява да пита и да споделя  :)

Снимките, които качвам са от автокъщата по-късно ще кача пресни пресни.  ;D

post-760-1311106162,57_thumb.jpg

post-760-1311106162,62_thumb.jpg

post-760-1311106162,64_thumb.jpg

post-760-1311106162,67_thumb.jpg

post-760-1311106162,69_thumb.jpg

Страхотно изглежда, колега! Правят огромно впечатление бързите и бавните скорости :) От колко километра го караш? Взел си го на 53, но сега на колко е?

Дано да ти служи дълго, безаварийно и все така доволен да си :)

Мерси за пожеланията. Не съм навъртял кой знае колко понеже е от скоро при мен. Дали има 500 км. А и съм я карал само в София и около нея. Живот и здраве ме чакат няколко разходки до морето за един месец, ще споделя мение тогава ;)

Мерси за пожеланията. Не съм навъртял кой знае колко понеже е от скоро при мен. Дали има 500 км. А и съм я карал само в София и около нея. Живот и здраве ме чакат няколко разходки до морето за един месец, ще споделя мение тогава ;)

Здравейте,

имам GW Hover от 1 година и съм в чудо къде мога да сменя накладки и филтри и да заредя фреон. Бихте ли ми казали къде сте го направили защото цената ми се вижда доста добре за всички смени, които сте направили по него! Чувам и някакво потропване когато карам на ниски обороти и пишман монтьори ме излъгаха, че е изкривена рейка. Оттам отидох при други, които също непознавайки колата, затегнаха уж нещо отпред и сега свети ABS-A...Проблема така и не се реши...А колата много си я обичам и съм много доволна от нея, взех я от автокъща на 30000км. От София съм. Ще ви бъда благодарна ако ми помогнете, защото с това притропване ме е страх да пътувам на дълги разтояния. благодаря ви предварително!

Здравей. Смяната на консумативите ги направих при мой познат който има сервиз за коли и магазин за авточасти, накладките ги намери малко по трудно (за около 2-3 часа :) ), но сега поне знае кое от куде се намира така че не мисля че ще се бави. Ако искаш ще ти дам телефона за контакт да говириш с него направо.

Роми - 0889737377, това му е личния номер не в магазина просто му кажи, че става въпрос за Ховер и какво си забелязала че го боли :). Успех!!!

Много благодаря! Надявам се този път да я излекувам най-сетне! Беше голям проблем с тези части, тъй като всички, които я гледаха, я считаха за толкова екзотична, че ми предложиха даже да направят нови накладки с големината на тези на Hover...просто мечта! А междувременно ABS-а продължава да свети...Много благодаря още веднъж, има надежда вече в тунела! :lol:

:) Ами не го взех нов, втора ръка е 10.2006 на 53000 върнат от лизинг беше. Двигателят е 2.4 на Митсубиши както и скоростната кутия, но не се лъжете нищо от митсубиши не става за нашите джопчета, всичко е модифицирано. ;) Като разходи за сега по него само за смяна на филтри, масло, накладки, климатик( пълнене с фреон), всичко ми излезна 440лв. Има още някои неща да се пипнат като казанчетата за чистачките предното и задното(по скоро моторчетата) и мисля живот и здраве есента да сменя дисплея и изобщо цялата конзола с управлението на климатика, радиото и другите неща с навигацията която си е стандартна за модела. Като цяло Аз съм много доволен от Ховера, не знам до колко съм обективен понеже това ми е първия собствен джип, но имам база за сравнение понеже съм карал доста различни модели и по- висок клас и по-нисък. Ако някои се интересува от нещо да не се притеснява да пита и да споделя :)

Снимките, които качвам са от автокъщата по-късно ще кача пресни пресни. ;D

hubava e djipkata i vozi mnogo meko as li4no ia probvah

Хубав е джипа и вози много меко,аз лично го пробвах

Пиши на кирилица !
Edited by feikot
  • Upvote 1