Jump to content
batjok

Great Wall Hover Cuv 2008г.

Recommended Posts

Здравейте,имам желание да си закупя GREAT WALL HOVER 2.4 i ,2008 г. внос от Италия , но се притеснявам за намирането на резервни части. Интересува ме как стои въпроса с резервните части , намират ли се лесно.Вече знам,че двигател и скоростна кутия и раздатка е от митсубиши L200, но за ходовата част, окачване отпред и отзад никой не споменава нищо.Моля някой собственик на такъв автомобил ако има информация от какъв автомобил частите са взаимозаменяеми да сподели.Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,аз карам такъв джип и да ти кажа части по ходовата част се намират части. Предните дискове ставаха от Мицубиши, задните тампони на стабилизиращите щанги  също се намират те стават от Исузо Тропер,вчера смених ремъци и ролки- два агренажни(един малък и един голям) две оптяжни ролки и една паразитна и всичко това ми струваше 182лв - има и един оптегач на самите ролки който струва 256лв. Това са проверени цени в фирма Ауто + . Не се притеснявай а харесвай си едни джип и скачай смело, колата е доста добра и много проходима.Ще се радвам скоро да се похвалиш като собственик :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезната информация.Задължително ли се сменя този оптегач на ролките?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами казват,че е хубаво, но това може да го прецени само майстора и човек който разбира от тези двигатели :) Аз лично мисля да го сменя на следващата смяна на ремъците.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване