Jump to content

Модул за включване на 4х4 и още нещо


Recommended Posts

Здравейте, отскоро се сдобих с Great Wall Hover H5, 2011г. и съм нов тука. На моменти не иска да включва двойното. Трябва да изгася и запаля за да сработи. Махнах джабката за да проверя единия модул, но не видях да има такъв. Ще помоля за насоки къде се намира? Колата Hover 5 2011г. Друго което, ми направи впечатление е , че върти повече за да запали. Ако подкача три пъти да изключи бензиновата помпа на чукването пали.  Почвам да си мисля , че не поддържа налягането в рейката. Съмненията са ми за регулатора за налягане или в бензиновата помпа. Ако някой е имал подобен проблем , ще помоля да сподели?  Имам и проблем на моменти с пропадане на оборотите. Падат на около 500 , почти да загасне и се нормализират. Прави го на бензин и газ. Замислям се дали не е от стъпковото моторче, бавно да реагира? Ще се радвам на помощ от ваша страна. Изчетох форума , но не намерих моите отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Модула е под шофьорската седалка, но проблема може да е в датчика за 4х4. Този модул трудно се развала. Аз също имам проблем с 4х4 вече трета година не мога да го оправя, нямам време да се занимавам не че е невъзможно. За другото не мога да помогна, нямам никакви проблеми с паленето.

Редактирано от yaniatanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...